„Barcelona“ laimėjo trilerį Stambule ir panaikino „Anadolu Efes“ aikštės pranašumą

Barselonos "Barcelona" Turkijoje laimėjo trilerį antrajame Eurolygos ketvirtfinalio mače ir panaikino varžovų aikštės pranašumą.

Ispanijos vicečempionai po itin įtemptos kovos 74:72 (19:16, 19:18, 24:25, 12:13) palaužė Stambulo "Anadolu Efes" krepšininkus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą - 1:1.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei svečių aukštaūgis Ante Tomičius realizavo tik vieną baudų metimą ir išlygino rezultatą. Shane'as Larkinas prametė iš toli, o Adamas Hanga dvitaškiu išvedė svečius į priekį - 74:72.

Po minutės pertraukėlės aikštės šeimininkai nusprendė viską baigti vienu metimu, tačiau Krunoslavo Simono tritaškis tikslo nepasiekė. Svečiai atkovojo kamuolį, o varžovai dėl nesuprantamų priežasčių per 12 sekundžių nesugebėjo pažeisti taisyklių, tad A.Hanga tiesiog paleido kamuolį į užribį palikdamas turkams 0,01 sekundės, kurios jiems, savaime suprantama, neužteko.

Pirmajame mače karjeros rungtynes sužaidęs buvęs žalgirietis Vasilije Micičius šį kartą nebuvo toks pastebimas - per 36 minutes pelnė 15 taškų (2/7 dvit., 2/8 trit., 5/5 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Rezultatyviau už serbą žaidė tik 18 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit.) įmetęs Sh.Larkinas. 14 taškų pridėjo K.Simonas (3/5 trit.), 11 - Adrienas Moermanas (6 atk. kam.), 8 - Bryantas Dunstonas.

Nugalėtojams A.Hanga (3/5 trit.) pelnė 17, A.Tomičius (7 atk. kam.) - 13, Thomas Heurtelis (2/2 trit.) - 12, Chrisas Singletonas (5 atk. kam.) - 8, kitas buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas (17 min., 0/2 dvit., 2/2 trit.) ir Pau Ribas (6 atlk. kam.) - po 6 taškus.