Fantastiškai žaidę lietuviai nepadėjo - Tartu klubas krito pratęsime ir baigė sezoną

Tartu "Ulikool" klubui su fantastiškai šiandien pasirodžiusiais dviem lietuviais sezonas Estijos pirmenybėse baigėsi po neįtikėtino trilerio jau ketvirtfinalyje.

Šalies vicečempionai išvykoje po pratęsimo 96:97 (24:16, 21:23, 17:27, 22:18, 12:13) nusileido Talino "Talinna Kalev/TLU" krepšininkams ir pralaimėjo seriją rezultatu 1:3.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Arno Veličkos pataikytas dvitaškis buvo paskutinis ketvirtyje ir lėmė pratęsimą. Papildomo laiko metu pusę savo komandos taškų surinko Julius Kazakauskas.

Likus 6 sekundėms iki pratęsimo pabaigos bei pirmaujant vienu tašku ir prie baudų metimo linijos stojus "Ulikool" gynėjui Martui Rozenthaliui, dvikovos baigtis atrodė aiški. Tačiau estas nepataikė pirmojo metimo, o vartžovai per likusį laiką spėjo surengti ataką, kurios metu pergalingą tritaškį aidint sirenai švystelėjo Joshua Noffletas.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo rezultatyviausi bei naudingiausi mačo žaidėjai.

Kauno "Žalgirio" paskolinto A.Veličkos sąskaitoje - 29 pelnyti taškai (3/5 dvit., 4/10 trit., 11/12 baudų), 4 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai, 9 išprovokuotos pražangos, 3 klaidos, 2 asmeninės pražangos ir 37 efektyvumo balai per 39 minutes.

J.Kazakauskas per 43 aikštelėje praleistas minutes įmetė 28 taškus (8/15 dvit., 2/3 trit., 6/6 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po sykį suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 31 naudingumo balą.