A. Juškevičiaus komanda priešpaskutiniame ture prarado antrąją vietą

Apmaudų pralaimėjimą priešpaskutiniame Prancūzijos pirmenybių reguliariojo sezono ture patyrė Ado Juškevičiaus komanda.

Pirmadienį Nantero JSF (23/10) klubas išvykoje 70:75 (22:16, 19:22, 13:16, 16:21) nusileido Buržo JL (18/15) ekipai ir nuisileido į trečią turnyrinės lentelės vietą.

Likus 8 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos A.Juškevičius realizavo abu baudų metimus ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Varžovų treneris paėmė minutės pertraukėlę, o po jos aikštės šeimininkai net nespėjo prasižengti ir praleido žaibišką ataką. Paskutinę sekundę lietuvio prarastas kamuolys jau nieko nelėmė.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs A.Juškevičius per 22 minutes pelnė 10 taškų (0/1 dvit., 2/5 trit., 4/4 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, triskart suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

Rezultatyviau už kaunietį žaidė tik atitinkamai 19 ir 16 taškų įmetę Jeremy Senglinas (5 išpr. praž., 7/7 baudų) ir Hugo Invernizzi (7 atk. kam.).

Nugalėtojams Robas Gray'us pelnė 18, Zachery Peacockas (1/6 baudų) - 16, Youssou Ndoye (12 atk. kam., 2 bl.) - 12 taškų.

Paskutiniame ture JSF krepšininkai namie susitiks su Po Ortezo "Elan Bearnais" (20/13) klubu, o į antrą vietą pakilusi Monako "AC Monaco" (23/10) išvykoje kovos su absoliučia autsaidere ir iš aukščiausiosios lygos jau iškritusia Antibo "Sharks" (7/26) komanda.