R. Stipčevičius palieka „Rytą“ – kitame sezone rungtyniaus legendinėje Italijos komandoje

Praėjusių metų lapkritį Vilniaus „Rytą" papildęs Rokas Stipčevičius kitame sezone sostinės klubo marškinėlių nebevilkės.

Apie sutartį su 33-ejų metų kroatu oficialiai paskelbė Bolonijos „Fortitudo" klubas, kitame sezone po pertraukos sugrįšiantis į aukščiausiąjį Italijos krepšinio divizioną.

R. Stipčevičius į Vilnių atvyko kaip dar pirmosiomis sezono dienomis klubą palikusio Matto Farrello pakaitalas ir Lietuvos krepšinio lygoje rinko vidutiniškai po 6,7 taško bei atliko po 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

Labiausiai „Ryto" sirgaliams jis turėjo įsiminti dėl pasirodymo Karaliaus Mindaugo taurės finale, kai kroatas per ketvirtąjį kėlinį sumetė tris tritaškius ir leido savo ekipai atsitiesti iš dviženklio deficito bei nukauti Kauno „Žalgirį" 70:67, taip iškovojant pirmąjį trofėjų per trejų metų laikotarpį.