Maskvoje norintis likti K. Hinesas: CSKA bet kokiu atveju liks konkurencingasAntrą kartą su CSKA klubu Eurolygos čempionu tapęs Kyle'as Hinesas nori likti Maskvoje, tačiau teigia, kad ne viskas priklauso nuo jo."Šiemet turėjome labiausiai sutelktą kolektyvą, kokį pamenu. Visi vaikinai buvo tarsi broliai. Ir aš neperdedu, - dienraščiui "Izvestija" pareiškė "armiečių" kapitonas. - Stengėmės pagelbėti vienas kitam kiekviename epizode, palaikyti sunkiomis dienomis, kartu leisti laiką už aikštelės ribų, ne skirstyti rungtynių į svarbias ir nesvarbias. Be to, niekas nesiskundė dėl skiriamo laiko.

Visi dirbome dėl bendro tikslo. Galiausiai tapome geriausia Europos komanda, eilinį kartą laimėjome Vienigąją lygą. Dabar galime su puikia nuotaika vykti atsostogų.

Pats aš noriu likti CSKA. Bet ne viskas priklauso vien nuo mano noro.Kaip nesusiklostytų transferų kampanija, esu įsitikinęs, kad CSKA liks konkurencingas Europos arenoje."

Praėjusiame Eurolygos sezone K.Hinesas per susitikimą aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 20 minučių, įmesdavo 7,3 taško (58 proc. dvitaškių), sugriebdavo 3,6 atšokusio kamuolio, atlikfdavo 1,4 rezultatyvaus perdavimo, blokuodavo 0,7 metimo ir rinkdavo 8,4 naudingumo balo.

VTB Vieningoje lygoje 32 metų 198 cm ūgio vidurio puolėjo rodikliai buvo kiek solidesni - 7,5 pelnyto taško (60,9 proc. dvitaškių), 3,5 atkovoto kamuolio, 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir po 11 efektyvumo balų per 20 minučių.

Kaip jau rašėme, liepos 19 dieną Čikagoje startuos "The Basketball Tournament" turnyras, kurio nugalėtojai pasidalins 2 milijonus JAV dolerių. Jame dalyvaus ir K.Hineso komanda "Team Hines", kurioje be daugybės garsių krepšininkų žais ir žalgirietis Thomasas Walkupas.

Eurobasket.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama