„Žalgirį“ palikęs B. Daviesas Barselonoje gaus įspūdingą atlyginimąNuo kito sezono „Barcelonos“ klubo aprangą vilkėsiantis Brandonas Daviesas Katalonijoje uždirbs daugiau nei triskart didesnę algą nei Kaune.Ispanijos žiniasklaida praneša, kad pastaruosius du sezonus „Žalgiryje“ rungtyniavęs amerikietis Barselonoje per sezoną atsirieks po 1,6 mln. eurų. Iš viso su mokesčiais jo alga sieks net 2,5 mln. eurų.

Panašu, kad būtent atlyginimo klausimas tapo pagrindine „Barcos“ korta kovoje dėl praėjusiame sezone į simbolinį Eurolygos žaidėjų penketą patekusio B. Davieso. Jo norėjo ir Maskvos CSKA bei Madrido „Real“ ekipos, tačiau jos tokių turtų amerikiečiui nepasiūlė.

Oficialiai apie 27-erių krepšininko ir Katalonijos klubo sutartį dar nepranešta, tačiau žiniasklaida nuo žinios apie B. Davieso mirga jau beveik mėnesį. Be to, apie jos vyro pasirašytą sutartį išsidavė ir B. Davieso žmona Lenzie, atskleidusi, jog šeima jau turi numačiusi, kur gyvens Barselonoje.Katalonijos klube kitąmet turėtų rungtyniauti ir dar vienas buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas, kuris per sezoną uždirba kiek mažesnę, bet taip pat įspūdingą sumą – apie 1,5 mln. JAV dolerių (apie 1,32 mln. eurų).

„Barcą" kitame sezone ir toliau turėtų treniruoti Svetislavas Pešičius, kuris po penktadienį pasibaigusio Ispanijos lygos finalo atskleidė, kad iš Katalonijos klubo yra gavęs dvejų metų sutarties pasiūlymą.Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama