Paieška


Apsilankyk!Reklama

Rimta paraiška Eurolygos kovoms - „Zenit“ stiprinasi su Europos taurės patirties turinčiu žaidėjuTrečiadienio popietę buvo oficialiai pranešta, jog Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda pasiekė susitarimą su 33-erių amerikiečiu Willu Thomasu.Krepšininkas su „Zenit“ sudarė dviejų metų sutartį.

Į komandą atvykstantis sunkiojo krašto puolėjas praėjusį sezoną vykusiame Europos taurės turnyre ne tik jį laimėjo su „Valencia“ ekipa bet dar ir tapo naudingiausiu šios finalo serijos žaidėju.

Sunkusis krašto puolėjas praėjusį sezoną buvo puikiai sureguliavęs savo taikiklį ir atakavo net 64.9 procentu taiklumu iš dviejų taškų zonos, o tritaškius metė net 43,5 procentu taiklumu. Vidutiniškai rinkdavo po 11,8 taško ir atkovodavo po 3,7 kamuolio.

Finalo serijos metu su Berlyno ALBA šie skaičiai stipriai ūgtelėjo ir puolėjas jau rinkdavo net po 17,3 taško bei po lenta nugriebdavo po 4,3 kamuolio, kas leido tapti naudingiausiu serijos krepšininku.

Primename, kad „Zenit“ nuo kito sezono bus ir Kauno „Žalgirio“ varžovas dėl padidėjusio komandų skaičių stipriausiame senojo žemyno turnyre.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama