Ispanijos supertaurės pusfinalyje – solidus E. Mockevičiaus pasirodymas prieš „Real“ (Laimėjo ir „Barcelona“)

Ispanijos Supertaurės finale įvyks dar vienas "El Clasico" mūšis - susitiks Barselonos "Barcelona" ir Madrido "Real" komandos.

Katalonai tik po labai atkaklios kovos 71:65 (15:15, 14:17, 20:17, 22:16) palaužė Europos taurės laimėtojus Valensijos "Valencia" krepšininkus.

Nugalėtojams du pastaruosius sezonus Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs Brandonas Daviesas per 21 minutę pelnė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

Kito buvusio žalgiriečio Kevino Pangoso sąskaitoje - 5 taškai (1/1 dvit., 3/6 trit.), 3 atkovoti bei 2 perimtyi kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 9 efektyvumo balai per 25 minutes.

"Barcelona": Cory Higginsas 15 (1/5 trit.), Nikola Mirotičius 14 (5 atk. kam.), Victoras Claveras 11 (3/3 trit.), Kyle'as Kuricas 9, Malcolmas Delaney 8.

"Valencia": Vanja Marinkovičius 17 (5/8 trit.), Brockas Motumas 10 (4/4 dvit.), Mike'as Tobey 9, Jordanas Loydas (6 kl.) ir Samas Van Rossomas po 7.

Šalies čempionas Madrido "Real" klubas 116:61 (28:11, 24:10, 31:22, 33:18) tiesiog išsityčiojo iš Fuenlabrados "Montakit" ekipos.

Pablo Laso auklėtiniai pataikė net 19 iš 26 tolimų metimų (73 proc.), varžovai - vos 3 iš 24 (12 proc.).

Pralaimėjusiems starto penkete rungtynes pradėjęs Egidijus Mockevičius per 25 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 12 atšokusių kamuolių (4 - puolime), išprovokavo pražangą, gavo 2 blokus, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 12 naudingumo balų.

"Real": Jaycee Carrollas 18 (4/6 trit.), Jordanas Mickey 13 (2/2 trit., 7 atk. kam.), Facundo Campazzo (3/3 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Anthony Randolphas (3/3 trit.) po 12, Rudy Fernandezas (3/3 trit.), Gabrielis Deckas ir Felipe Reyesas po 9, Sergio Llullas, Nicolas Laprovittola (5 rez. perd.) ir Walteris Tavaresas (10 atk. kam., 7 bl.) po 8.

"Montakit": Viačeslavas Bobrovas 11, Christianas Eyenga, Karvelas Andersonas (1/6 trit.) ir Egidijus Mockevičius (12 atk. kam.) po 8.