Vienas lauke ne karys: D. Motiejūno komandą sumindė „Rockets“ (VIDEO)

Draugiškame mače susitiko buvusi Donato Motiejūno komanda NBA lygoje ir jo naujoji ekipa Kinijoje.

Pirmasis iš NBA klubų kontrolinių rugtynių ciklą pradėjęs Hjustono "Rockets" klubas namie 140:71 (36:14, 41:20, 34:17, 29:20) tiesiog sumindė Šanchajaus "Sharks" krepšininkus.

Aikštės šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 67:34 ir atliko 42 rezultatyvius perdavimus, o varžovai - 20.

"Raketų" gretose dar nežaidė reabilitaciją tęsianti ir debiuto laukinati lygos žvaigždė Russellas Westbrookas, taip pat dl nedidelių traumų nepasirodė puolėjai Anthony Bennettas, Tysonas Chandleris ir Nene.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Motiejūnas per 38 minutes surinko 27 taškus (10/20 dvit., 2/3 trit., 1/4 baudų), atkovojo 11 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

16 taškų pridėjo Jamesas Nunnally (1/12 dvit., 3/11 trit., 7 atk. kam.), Mingxinas Ju (5 atk. kam., 6 kl.).

Nugalėtojams Clintonas Capela (11/13 dvit., 10 atk. kam., 2 bl.) pelnė 25, Geraldas Greenas (5/6 trit., 3 bl.) ir Chrisas Clemonsas (2/2 trit.) - po 21, Benas McLemore'as - 17 taškų.

Jamesas Hardenas paižymėjo trigubu dubliu. "Rockets" lyderis per 21 minutę įmetė 10 taškų (0/2 dvit., 2/5 trit., 4/4 baudų), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, atliko net 17 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus ir 7 kartus suklydo.