Svajonių debiutas: K. Kemzūros vadovaujamas „Olympiakos“ nušlavė „Valencią“

Po Davido Blatto atleidimo prie Pirėjo „Olympiakos" klubo vairo stojęs Kęstutis Kemzūra atvairavo Graikijos grandą į pirmąją pergalę Eurolygoje.

„Raudonieji" namuose 89:63 sutriuškino „Valencią" ir reabilitavosi po 19 taškų skirtumu patirtos nesėkmės prieš savaitę Vilerbane, po kurios darbo neteko daugiau nei sezoną ekipai vadovavęs D. Blattas.

„Olympiakos" visus reikalus šiose rungtynėse išsprendė dar pirmoje rungtynių pusėje, kurią laimėjo net 53:30.

Ketvirtajame kėlinyje Pirėjo klubo pranašumas buvo pasiekęs net ir 33 taškus (77:44), o „Valencia" skirtumą iki kiek padoresnio sugebėjo sumažinti tik paskutinėmis mačo minutėmis.

Solidų indėlį į pergalę įdėjo ir lietuvis Mindaugas Kuzminskas. Puolėjas per 14 minučių spėjo pelnyti 13 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

„Olympiakos": Nikola Milutinovas (14 atk. kam.) ir Vassilis Spanoulis (6 rez. perd.) po 17, Georgios Printezis ir Mindaugas Kuzminskas po 13, Kostas Papanikolaou 12, Kevinas Punteris 11.

„Valencia": Jordanas Loydas 12, Brockas Motumas 11, Quino Colomas ir Guillemas Vivesas po 5.