Rezultatyviai žaidusio J. Gintavinio klubas nusileido Lenkijos lygos lyderiams

Antrą nesėkmę Lenkijos pirmenybėse patyrė po pertraukos atsibudusio, bet savo komandai jau nepadėjusio Jokūbo Gintvainio atstovaujamas klubas.

Šeštadienį Stargardo "Spojnia" (1/2) ekipa namie sužaidė puikų paskutinį ketvirtį, tačiau 82:95 (18:36, 19:20, 19:29, 26:10) nusileido lygos lyderiams Vloclaveko "Anwil" krepšininkams.

Po ilgosios pertraukos J.Gintvainis iškart švystelėjo du tolimus metimus, tačiau vėliau vėl priblėso. Starto penkete rungtynes pradėjęs gynėjas per 26 minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 2/6 trit., 1/2 baudų), atkovojo bei permė po 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 10 naudingumo balų.

Rezultatyviau už plungiškį žaidė tik atitinkamai 18 ir 13 taškų įmetę Raymondas Cowelsas (7 atk. kam.) ir Justinas Tuoyo (3 bl.).

Nugalėtojams Tony Wrotenas (3/3 trit.) pelnė 16, Chase'as Simonas - 15, Ricku Ledo ir Michalis Sokolowskis (3/4 trit.) - po 13 taškų.