Įspūdingai rungtynes užbaigusi D. Tarolio komanda pergalingai startavo Rumunijos pirmenybėse

Donatas Tarolis buvo arti dvigubo dublio, o jo atstovaujama komanda pergalingai startavo Rumunijos pirmenybėse.

Pirmadienį Klužo-Napokos "U-Banca Transylvania" (1/0) klubas išvykoje 100:90 (26:31, 27:22, 23:19, 24:18) palaužė Bukarešto "Dinamo" (0/1) ekipą.

Likus 2 su puse minutės iki susitikimo pabaigos svečiai atsiliko 87:90, tačiau tuomet visiškai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir finišavo spurtu 13:0.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Tarolis per 23 minutes pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 0/2 trit., 4/5 baudų), sugriebė 9 atšokusius kamuolius (4 - puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 20 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 24 ir 20 taškų įmetę Patrickas Richardas (7 rez. perd.) ir Karlo Zganecas (9 atk. kam.) bei 16 taškų pridėjęs Artis Ate (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Andreja Milutinoivičius (4/9 trit., 5 atk. kam.) pelnė 23, Mladenas Jeremičius (3/7 trit.) - 21 tašką.