„Lokomotiv“ su M. Kalniečiu turėjo kaip reikiant paprakaituoti su „Ryto“ skriaudikais

Trečiadienį netikėtai atkakli kova vyko Europos taurės B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus "Rytas" (1/2).

Manto Kalniečio atstovaujams Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (2/1) klubas Rusijoje tik susitikimo pabaigoje 86:75 (20:19, 22:22, 13:17, 31:17) palaužė Limožo CSP (1/2) ekipą su Ovidijumi Varanausku.

Du kėlinius vyko kova "taškas į tašką", o po ilgosios pertraukos labiau sekėsi svečiams iš Prancūzijos, kurie prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 58:55. Likus 3 minutėms iki dvikovos pabaigos aikštės šeimininkai pirmavo vos 71:69, tačiau likusią atkarpą sužaidė 15:6.

Tik paskutinę pirmojo kėlinio minutę į aikštelę išbėgęs M.Kalnietis viso joje praleido 16 minučių, pelnė 6 taškus (2/2 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 10 naudingumo balų.

O.Varanauskas per 12 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį suklydo ir prasižengė.

"Lokomotiv-Kuban": Alanas Williamsas 17 (5/7 dvit., 7/7 baudų, 5 atk. kam.), Samas Dekkeris (6 atk. kam.) ir Willas Cummingsas (6 rez. perd.) po 14, Dmitrijus Kulaginas (3/5 trit., 5 atk. kam.) ir Draganas Apičius po 9.

CSP: Vincentas Sanfordas 24 (6/8 dvit., 4/5 trit., 5 atk. kam., 5 per. kam.), Semajas Christonas 21 (10/11 baudų, 6 rez. perd., 11 išpr. praž.), Jerry Boutsiele 14 (9 atk. kam., 2 bl.), Hugo Invernizzi 6 (2/6 trit.).