A. Drungilo dvigubas dublis neišgelbėjo Tartu klubo nuo pralaimėjimo

Nesėkmių seriją bendroje Latvijos ir Estijos lygoje pratęsė trijų lietuvių atstovaujama Tartu "University" (1/3) komanda.

Estijos ekipų akistatoje Tartu klubas išvykoje 77:85 (21:24, 16:23, 20:15, 20:23) turėjo pripažinti Pernu "Sadam" (3/2) krepšininkų praanšumą.

Nuo pralaimėjimo svečių neišgelbėjo ir galingas Adomo Drungilo žaidimas pažymėtas dar vienu dvigubu dubliu. Aukštaūgis per 38 žaidimo minutes surinko 21 tašką (4/7 dvit., 3/5 trit., 4/6 baudos), atkovojo net 17 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, 3 kartus perėmė kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 8 pražangas, kartą prasižengė ir mačą baigė su 43 naudingumo balais.

Kitas lietuvis Grantas Vasiliauskas aikštėje praleido 18 minučių įmetė 6 taškus (1/4 dvit., 1/1 trit., 1/4 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 3 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Martynas Mažeika šiam susitikimui nebuvo registruotas.

Nugalėtojus į pergalę vedė Lauris Blausas pelnęs 17 taškų, Jeremiahas Paige'as ir Ernestas Kalve surinko po 16.

Pralaimėjusių gretose be A.Drungilo išsiskyrė Kregoras Hermetas ir Robinas Kivi, kurių kraičiuose atitinkamai 18 ir 14 taškų.