J. Mačiulio ir M. Kupšo akistatoje FIBA Čempionų lygoje - pastarojo ekipos pergalė

Antrą pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Jeruzalės "Hapoel" (2/0) komanda su Mindaugu Kupšu.

Izraelio klubas B grupėje namuose 85:78 (25:26, 21:21, 15:13, 24:18) įveikė Jono Mačiulio atstovaujamą Atėnų AEK (1/1).

Pergalingame mače M.Kupšas per 5 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

25 minutes AEK gretose aikštėje praleidęs J.Mačiulis įmetė 7 taškus (2/7 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo, 4 - prasižengė bei užfiksavo 6 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai aikštės šeimininkų gretose žaidė Jamesas Feldeine'as pasižymėjęs 19 taškų, Suleimanas Braimohas pridėjo 17.

Svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Keithas Langfordas pelnęs 27 taškus, Howardas Sant-Rossas įmetė 18.