CSKA įveikė „Zenit“ krepšininkus

Sankt Peterburgo "Zenit" (2/4) komandos išaugusius sparnus po trečiadienį iškovotos pergalės Kaune "apkarpė" Eurolygos čempionė Maskvos CSKA (5/1).

Joano Plazos auklėtiniai namuose 70:87 (15:26, 22:22, 22:13, 11:26) nusileido vieniems turnyro favoritų, kurie antradienį buvo patyrę pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje šiame sezone.

Rungtynės prasidėjo nervingai: nesportine pražanga buvo nubaustas CSKA kapitonas Kyle'as Hinesas, technine - treneris Dimitris Itoudis.

Vis tik po emocijų pliūpsnio nusiraminę svečiai ėmė didinti savo pranašumą, kuris po dešimties minučių jau siekė dviženklį - 26:15.

Iki pertraukos armiečiams jo padidinti nebepavyko, bet jis vis dar liko dviženklis - 48:37.

"Zenit" į kovą dėl pergalės dar bandė kilti trečio ketvirčio metu, kurį laimėjo 9 taškų skirtumu ir sugrąžino intrigą - 59:61, tačiau ketvirtasis kėlinys priklausė CSKA krepšininkams, kurių pergalė likus kelioms minutėms abejonių jau nebekėlė - 87:70.

"Zenit": G.Ayonas (10/14 dvit., 8 atk. kam.) - 20, W.Thomasas - 14, A.Hollinsas - 13, T.Abromaitis - 9, M.Ponitka - 7 taškai.

CSKA: M.Jamesas (4/5 trit.) - 16, J.Voigtmannas (4/5 trit., 7 atk. kam.) - 14, D.Hilliardas ir N.Kurbanovas po 13, K.Hinesas - 8 taškai.