„AX Armani“ su A. Gudaičiu nukovė iki tol neįveiktą „Barcelona“ žvaigždyną

Puikiai lemiamą kėlinį sužaidęs Milano "AX Armani" (5/1) klubas su Artūru Gudaičiu šventė penktąją pergalę Eurolygoje.

Ettore Messinos auklėtiniai Italijoje 83:70 (15:20, 15:17, 22:21, 31:12) įveikė iki šiol be pralaimėjimų žengusius Barselonos "Barcelona" (5/1) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai lemiamą ketvirtį pradėjo įspūdina atkarpa 14:3. Ispanijos vicečempionai nenuleido rankų ir po Nikolos Mirotičiaus tolimo šūvio priartėjo iki 66:64. Likus pusantros minutės tritaškį pataikė Kyle'as Kuricas, tačiau tuo pačiu nedeliant atsakė Sergio Rodriguezas, o Jeffo Brookso tolimas metimas padidino "dizainerių" pranašumą iki dviženklio ir nepaliko varžovams vilčių.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Gudaitis per 23 minutes pelnė 6 taškus (3/7 dvit.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 10 naudingumo balų.

"AX Armani": Sergio Rodriguezas 17 (1/5 dvit., 5/9 trit., 7 rez. perd.), Vladimiras Micovas 16 (8 atk. kam., 6 išpr. praž., 4 kl.), Luisas Scola 14 (2/3 trit., 9 atk. kam.), Amedeo Della Valle 8 (2/3 trit.), Artūras Gudaitis (6 atk. kam., 2 per. kam., 2 bl.) ir Nemanja Nedovičius (2/6 trit., 4 kl.) po 6.

"Barcelona": Brandonas Daviesas 15 (6/8 dvit., 0/1 trit., 3/4 baudų, 14 naud. b.), Nikola Mirotičius 13 (1/4 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Kyle'as Kuricas 10, Malcolmas Delaney 9 (1/5 trit., 4 rez. perd.), Adamas Hanga 8.