„Lietuviškasis“ Krasnodaro klubas atsisveikino su vyriausiuoju treneriuVilniaus "Ryto" varžovas Europos taurės B grupėje Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas atleido vyriausiąjį trenerį Luca Banchi ir jau ieško jam pamainos, praneša "Izvestija"."Klubo vadovybė ir vyriausiasis treneris susitarė dėl kontrakto nutraukimo. Klubas dėkoja Lucai už atliktą darbą ir supranta: specialistas atsidūrė sunkioje situacijoje, nes vasarą sudėtis buvo suformuota praktiškai išnaujo, - teigia komandai artimas "Izvestija" šaltinis. - Tačiau šiuo metu yra toks momentas, kai žaidėjams reikia naujo impulso. Todėl reikia veikti ryžtingai ir stengtis gelbėti sezoną."

Vadovaujant 54-erių italui Rusijos ekipa pralaimėjio 7 rungtynes iš 12-os o Europos taurėje per šešerias rungtynes iškovojo vos dvi pergales bei rizikuoja pirmą kartą per daugelį metų nepatekti į kitą turnyro etapą. Per likusias trejas rungtynes Rusijos ekipa neturi galimybės klysti.

Neabejojama, kad prie "Loko" vairo stos užsienietis specialistas, yra minimos pavardės, tačiau nė su viena iš jų nėra siejami konkretūs veiksmai.

Krasnodaro komandoje viceprezidentu dirba Ginas Rutkauskas, vasarą į jį sugrįžo Mantas Kalnietis, o neseniai prisijungė ir Mindaugas Kuzminskas.

Eurobasket.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama