„Fenerbahce“ Eurolygoje toliau renka pralaimėjimus

Viena Eurolygos favoričių laikytai Stambulo „Fenerbahce“ komandai tęsiasi košmariška sezono pradžia. Željko Obradovičiaus auklėtiniai 8 ture patyrė jau šeštą pralaimėjimą ir išlieka tarp turnyro autsaiderių.

Penktadienį „Fenerbahce“ (2-6) viešėjo Maskvoje, kur turėjo pripažinti vietos CSKA komados (6-2) pranašumą - 70:88.

Du kėlinius šiame mače vyko lygi kova, bet trečiame šeimininkai po truputį ėmė tolti nuo varžovų. Stambulo komanda nerado priešnuodžių įsibėgėjusiems CSKA krepšininkams. Ketvirtame kėlinyje jų pranašumas tik augo, kol mačo pabaigoje buvo perkopęs 20 taškų ribą.

Šioje dvikovoje CSKA pataikė 46 proc. tritaškių (13 iš 28) ir akivaizdžiai pranoko varžovus kovoje dėl atšokusių kamuolių (39-31).

Puikias rungtynes sužaidęs CSKA amerikietis Mike'as Jamesas pelnė 31 tašką (6/8 tritaškių), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus. Latvis Janis Strelniekas pridėjo 23 taškus (4/5 tritaškių).

CSKA: Mike'as Jamesas 31 (6/8 trit., 9/9 baud., 7 išpr. praž., 38 naud. bal.), Janis Strelnieks 23 (4/5 trit., 29 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 9.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 20 (4/7 trit., 6/7 baud., 6 rez. perd., 22 naud. bal.), Derrickas Williamsas 19, Luigi Datome, Tarikas Biberovičius ir Nikola Kaliničius (10 atk. kam.) po 6.