Prasčiausias rungtynes sužaidęs R. Giedraitis su pergale sveikino K. Kemzūrą

Rokas Giedraitis sužaidė prasčiausią sezono mačą Eurolygoje, o Berlyno ALBA (3/7) nepasinaudojo galimybe pratęsti pergalių seriją iki trijų.

Vokiečiai namuose nesustabdę Kęstučio Kemzūros vadovaujamos Pirėjo "Olympiacos" (4/6) komandos puolimo arsenalo turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 80:99 (17:30, 21:25, 19:21, 23:23).

Svečiai šiame susitikime į priekį išsiveržė nuo pat pirmųjų jo akimirku. Kaip iš natų puolant žaidę "Olympiacos" krepšininkai jau po pirmųjų dešimties minčučių turėjo apčiuopiamą pranašumą - 30:17.

Iki pertraukos jį graikams pavyko dar labiau padidinti - 55:38. Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet aikštės šeimininkams priartėti arčiau prie varžovų vis tiek nepavyko. Intrigos ALBA žaidėjai atkurti nebesugebėjo, o "raudonieji" džiaugėsi pelnyta pergale - 99:80.

R.Giedraitis per 21 minutę pelnė 4 taškus (1/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, sykį sulydo, gavo bloką, išprovokavo 4 pražangas, sykį prasižengė bei surinko 0 naudingumo balų.

ALBA: M.Erikssonas (4/7 trit.) - 16, M.Masonas (3/3 trit.) - 15, L.Nnoko - 11, T.Schneideris - 9, N.Giffey - 8 taškai.

"Olympiacos": A.Rubitas (8 atk. kam.) - 16, G.Printezis - 15, B.Paulas ir K.Papanikolaou po 12, V.Spanoulis - 11, N.Milutinovas - 8 taškai.