Ispanijoje - R. Seibučio klubo antausis „Real“ ekipai

Antro antausio per tris rungtynes Ispanijos ACB krepšinio lygoje neišvengė Madrido "Real" (9/2) klubas.

"Karališkieji" išvykoje 67:84 (17:20, 16:22, 14:17, 20:25) nusileido Saragosos "Tecnyconta" (8/3) ekipai, kuriai atstovauja, bet dėl traumos vis dar padėti negali Renaldas Seibutis.

Iniciatyvą šiame susitikime nuo pat jo pradžios kontroliavo aikštės šeimininkai. Jeigu po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 9 taškai (42:33) ir buvo gaima tikėtis, kad "Real" krepšininkai atsities antroje mačo dalyje, tai trečiajame kėlinyje tapo aišku, kad Ispanijos čempionai dar vieno netikėto pralaimėjimo jau neišvengs.

Saragosos klubą į pergalę vedė Nemanja Radovičius pelnęs 14 taškų, 13 įmetė Dylanas Ennisas, o buvęs "Ryto" legionierius D.J.Seeley pridėjo 12 taškų.

"Real" gretose rezultatyviausiai žaidė Jaycee Carrollas surinkęs 14 taškų, Trey'us Thompkinsas ir Anthony Randolphas pasižymėjo po 10 taškų.