M. Kalniečio ir M. Kuzminsko klubas krito Sibire

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas VTB Vieningoje lygoje, kurioje nesėkmę patyrė Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio komanda.

Pirmadienį Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (5/3) klubas išvykoje 91:98 (22:30, 25:24, 18:22, 26:22) nusileido Krasnojarsko "Jenisej" (5/2) krepšininkams, kurie toliau įrodinėja, kad Sibire gali įveikti bet kuriuos svečius.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 24 minutes pelnė 14 taškų (2/7 dvit., 1/2 trit., 7/7 baudų), atkovojo 7 (5 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 7 pražangas, gavo bloką, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 24 minute pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, 4 kartus suklydo, du sykius pažeidė taisykles ir surinko 7 efektyvumo balus.

Aikštės šeimininkų gretose debiutavo buvęs Utenos "Juventus" lyderis Chavaughnas Lewisas, kuris pasižymėjo 7 pelnytais taškais, 7 rezultatyviais perdavimais ir net 4 perimtais kamuoliais.

"Jenisej": Davionas Berry (7/13 trit.) ir Dustinas Hogue (12/15 dvit., 12 atk. kam., 33 naud. b.) po 27, Tomislavas Zubčičius 11 (5 atk. kam.), Nikola Rebičius 9.

"Lokomotiv-Kuban": Dmitrijus Kulaginas 19, Johnny O'Bryantas 17 (1/7 trit.), Draganas Apičius 15 (5 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 14 (7 atk. kam.), Willas Cummingsas 7 (1/5 dvit., 5 kl.).

Krasnodaro ekipa yra Vilniaus "Ryto" varžovė Europos taurės B grupėje.