Rusijos grandų dvikovoje CSKA krito Kazanėje

VTB Vieningosios lygos rungtynėse trečią nesėkmę patyrė čempionų titulą ginantys Maskvos CSKA (6/3) krepšininkai.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 86:94 (23:16, 18:20, 23:26, 22:32) nusileido Kazanės "Uniks" (5/4) ekipai.

Likus dviem su puse minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos "armiečiai' pakilo į šturmą ir laimėjo atkarpą 8:2 bei sumažino atsilikimą iki minimumo - 82:83. Prasidėjus paskutinei minutei Errickas McCollumas realizavo baudų metimus, Raymaras Morganas perėmė kamuolį iš Mike'o Jameso, o Jamaras Smithas smeigė tritaškį ir nepaliko svečiams vilčių į pergalę.

Eurolygos čempionai klydao daugiau nei dvigubai dažniau už varžovus - 17:7.

"Uniks": Errickas McCollumas 30 (6/8 trit., 8 išpr. praž.), Raymaras Morganas 26 (11/16) dvit.), Jamaras Smithas 14 (5 rez. perd.), Jevgenijus Kolesnikovas 10.

CSKA: Mike'as Jamesas 19 (2/7 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kl.), Johannesas Voigtmannas (6 atk. kam.) ir Janis Strelniekas po 12, Andrejus Voroncevičius 11 (3/5 trit.), Danielis Hackettas 9.