Pasibaisėtinas D. Dulkio taiklumas nesutrukdė komandai laimėti Italijoje

Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Deivido Dulkio atstovaujama Manresos BAXI (5/2) komanda.

Ispanijos klubas išvykoje po atkaklios kovos 74:73 (17:18, 15:19, 22:17, 20:19) pranoko Sasario "Banca di Sardegna" (5/2), kurios garbę gina Paulius Sorokas.

Pastarasis aikštėje praleido vos 5 minutes, per kurias prametė po dvitaškį ir tritaškį, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei naudingumo balų nesurinko.

Tuo tarpu kitoje barikadų pusėje kur kas ilgiau žaidęs D.Dulkys demonstravo pasibaisėtiną pataikymo procentą. Lietuviui tiesiog fatališkai nekrito - jis per 24 minutes įmetė 4 taškus (1/6 dvit., 0/7 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą prasižengė bei užfiksavo 1 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Ryanas Toolsonas (4/8 trit.) įmetęs 24 taškus, Juampi Vauletas ir Davidas Kravishas pridėjo po 10 taškų.

Pralaimėjusiems Dwayne'as Evansas pelnė 24, Dyshawnas Pierre'as - 11, Curtis Jerrellsas - 10 taškų.