Paieška


Apsilankyk!Reklama

„Žalgirio“ sirgalių numylėtinis M. Popovičius dirbs „Zenit“, dėl J. Plazos pasitraukimo gali būti gandas2006-2008 bei 2011-2013 metais Kauno "Žalgirio" marškinėlius vilkėjęs ir sirgalių numylėtiniu tapęs Marko Popovičius baigė krepšininko karjerą bei imsis administracinio darbo.Rusijos žiniasklaida praneša, kad kroatas taps Eurolygos debiutantęės Sankt Peterburgo "Zenit" komandos generalinio direktoriaus pavaduotoju sporto reikalams.

"Kontraktas jau suderintas. Marko yra labai įkvėptas naujo iššūkio ir yra pasirengęs panaudoti visą savo sukauptą patirtį "Zenit" rezultatams gerinti", - teigia dienraščio "Izvestija" šaltinis.

Tikimasi, kad 37-erių kroato atėjimas nuims dalį naštos nuo komandos vadovo Aleksandro Cerkovno pečių ir padės "mėlynai-baltiems" išbristi iš krizės.

Sankt Peterburgo klubas Eurolygoje su 2 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais yra paskutinis, o VTB Vieningoje lygoje (4/5) užima septintą vietą.

Kaip jau rašėme, trečiadienį "RIA Novosti" pranešė, kad Rusijos klubas nutarė atleisti vyriausiąjį trenerį Joaną Plazą, o jo vietą turėtų užimti Simone Pianigiani.

Tačiau daugiausia buvo remiamasi tuo, jog italas apsilankė paskutinęse "Zenit" rungtynėse, o ketvirtadienį pranešta, kad S.Pianigiani taip pat lankėsi Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" mače bei Maskvos srities "Chimki" treniruotėje.

Eurobasket.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama