Š. Vasiliauskas buvo vienas dramatiškos pergalės Turkijoje kalvių

Puikiai pasirodžiusio šarūno Vasiliausko komanda iškovojo dramatišką pergalę Turkijos pirmenybėse.

Šeštadienį Gaziantepo "Basketbol" (5/6) klubas tik paskutinėmios sekundėmis 96:94 (19:24, 21:19, 29:24, 27:27) palužė lygos autsaiderę Stambulo "Sigortam.net" (1/10) ekipą.

Prasidėjus paskutinei minutei aikštės šeimininkai pirmavo gana saugiu skirtumu (90:84), tačiau varžovai greitai surinko 4 taškus be atsako (90:88). Prie baudų metimo linijos stojęs Š.Vasiliauskas buvo taiklus tik kartą, o varžovas neklydo ir sumažino skirtumą iki minimumo (91:90). Likus 8 sekundėms lietuvis dar kartą gavo progą mesti baudas ir šį kartą nebeklydo.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Š.Vasiliauskas per 33 minutes pelnė 18 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 5/7 baudų), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 19 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 24 taškus (8/14 dvit., 8/9 baudų) įmetęs ir 8 atšokusius kamuolius sugriebęs Ivanas Buva. 14 pridėjo Jasonas Richas (5 rez. perd.), 13 - Andrew Crawfordas (6 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Matthew Mobley (5/5 dvit., 2/5 trit., 14/16 baudų, 11 išpr. praž.) pelnė 30, Archie Goodwinas (1/4 baudų) - 15, Dwightas Coleby - 14 taškų.