M. Kuzminskas - rezultatyviausias, „Loko“ - antausis namie nuo autsaiderių

Netikėtą nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (5/4) klubas su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku.

Ketvirtoje vietoje esantys Bogdano Karaičičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 74:76 (19:18, 24:21, 15:21, 16:16) nusileido Saratovo "Avtodor" (3/5) krepšininkams, kurie po šios pergalės pakilo iš priešpaskutinės turnyrinės lentelės pozicijos.

Lemiamą tritaškį likus sekundei iki finalinės sirenos pataikė svečių įžaidėjas Markelas Starksas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 23 minutes pelnė 2 taškus (1/6 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, dusyk suklydo, gavo bloką ir liko su 0 naudingumo skiltyje.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 29 minutes įmetė 19 taškų (5/9 dvit., 1/3 trit., 6/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, gavo bloką, 4 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 20 efektyvumo balų.

17 taškų pridėjo Johnny O'Bryantas (6 atk. kam.), 13 - Samas Dekkeris (6/7 dvit., 6 atk. kam.), 11 - Willas Cummingsas (2/8 dvit., 4 rez. perd.).

Nugalėtojams Elginas Cookas (7 atk. kam.) pelnė 22, Isaiah Hicksas (7 atk. kam.) - 18, M.Starksas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) - 13 taškų.