Monstriški A. Drungilo ir M. Mažeikos pasirodymai Latvijos ir Estijos lygoje

Fantastiški lietuvių pasirodymai Latvijos ir Estijos krepšinio lygoje (LEBL) ne visiems atnešė pergales.

Martynas Mažeika ne tik žaidė tiesiog monstriškai, bet ir išplėšė savo komandai tiek pratęsimą, tiek pergalę jo metu.

Lietuvio atstovaujamas bei Estijos krepšinio legendos Martino Muurseppo treniruojamas Talino "Kalev/TLU" (4/8) klubas namie po pratęsimo 102:99 (16:23, 31:14, 21:29, 19:21, 15:12) palaužė Pernu "Sadam" (5/9) krepšininkus.

M.Mažeika surinko keturis paskutinius savo komandos taškus ketvirtajame kėlinyje bei pataikė lemiamą tritaškį iki papildomo laiko pabaigos likus 3 sekundėms.

Viso 34-erių veteranas per 41 minutę pelnė 36 taškus (10/18 dvit., 2/4 trit., 10/10 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangų, dusyk suklydo, triskart prasižengė ir surinko net 44 naudingumo balus.

Adomo Drungilo atstovaujama Tartu "Ulikool" (4/8) komanda savo gerbėjų akivaizdoje po atkaklios kovos 77:80 (14:19, 19:19, 13:21, 31:21) nusileido Jūrmalos "Jūrmala/Betsafe" (8/4) ekipai su Denisu Krestininu.

Vangiai rungtynes pradėjęs A.Drungilas vėliau įsivažiavom ir su galingu dvigubu dubliu tapo rezultatyviausiu ir naudingiausiu dvikovos žaidėju.

Puolėjas per 37 minutes įmetė 24 taškus (6/8 dvit., 2/3 trit., 6/11 baudų), atkovojo net 17 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, po 4 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 41 efektyvumo alą.

D.Krestininko rodikliai kur kas kuklesni - 4 pelnyti taškai (1/3 dvit., 2/4 baudų), 8 sugriebti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas metimas, 4 išprovokuotos pražangos, po 2 klaidas ir pražangas ir 12 naudingumo balų per 29 minutes.