Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Priblokšti italai „Žalgirį“ lygino su simfoniniu orkestruDELFI.lt ir Krepsinis.lt

Įspūdinga Kauno „Žalgirio“ pergalė Milane dėl nušvilptų auklėtinių žaidimo privertė atsiprašinėti „AX Armani“ trenerį Simone Pianigiani, o Italijos žiniasklaida, su žemėmis sumaišiusi šeimininkų komandą, negalėjo atsistebėti brandžiu Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamos ekipos pasirodymu.

Įspūdingiausią pergalę (94:62) išvykoje per visą Eurolygos istoriją Milane iškovojęs „Žalgiris“ išprovokavo „Mediolanum Forum“ arenoje susirinkusių sirgalių švilpimą, kuriuo iš aikštės buvo išlydėti sutriuškinti „AX Armani“ krepšininkai.

„Apie „Olimpia“ (toks yra originalus Milano klubo pavadinimas, – red. past.) žaidimą negalima pasakyti nė vieno gero žodžio, nes, išskyrus pirmą kėlinį, vėliau ji praktiškai nežaidė. Jokios gynybos, jokios idėjos puolime – tokiame lygyje varžytis sunku. Rungtynės Milanui buvo lyg tamsus pesto padažas. Milanas vėl atsidūrė dugne, todėl nieko keisto, kad nusivylusi „Mediolanum Forum“ arena švilpė, – rašo „Il Giorno“. – Reikia tikėtis, kad į komandos žaidimą gyvybės įneš Curtis Jerrellsas, nes dabartinis vaizdas nieko gero nežada.“Dar skaudžiau Milano ekipai dūrė „La Gazzetta dello Sport“ portalas, „Žalgirio“ pergalę prilyginęs ir chirurginei operacijai, ir simfoninio orkestro atliekamam kūriniui.

„„Olimpia“ pasirodymas – tai nelaimė. Skaudi ir ilga pamoka namų arenoje, „Žalgiriui“ demonstruojant beveik tobulą krepšinį. Po neblogos pradžios vėliau „Armani“ patyrė Jasikevičiaus vyrų chirurginę operaciją – svečiai iš Lietuvos buvo pagrindiniai šių rungtynių personažai.

Visiškai suparalyžiuotos šeimininkų atakos, ir puikiai veikiantis „Žalgirio“ puolimas – šį kartą aikštėje buvo viena visa galva geresnė komanda. Lyg tikras simfoninis orkestras „Žalgiris“ kūrinį atliko iki pabaigos, kol ją paskelbė finalinė sirena“, – rašo pagrindinis Italijos sporto portalas.

Tuo metu Repubblica.it konstatuoja, kad po šalto „Žalgirio“ dušo „AX Armani“ reikia kuo skubesnės reabilitacijos.

„Žalgiris“ iš šių rungtynių padarė tikrą šou. Kauno klubas baigė rungtynes su šešiais žaidėjais, surinkusiais dviženklį taškų skaičių, – stebisi Repubblica.it, – Po tokios pamokos Milanui reikia kuo skubesnės reabilitacijos, o kitas Eurolygos mačas laukia jau lapkričio 15-ąją Valensijoje.“

Visą straipsnį skaitykite čia


altalt
DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama