Reklaminis skydelis

Apžvalgininkų liaupsinamas Šaro „Žalgiris“: tai kas, kad jie turi mažą biudžetą?Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamo Kauno „Žalgirio" žaidimas nepalieka abejingų jau antrąjį sezoną iš eilės. Skeptikus bei įvairių reitingų sudarinėtojus nuolat tildantis 41-erių strategas su Lietuvos čempionų komanda siekia šiame amžiuje kauniečiams dar nematyto rezultato – ketvirtfinalio.


Puikų penkias pergales per devynerias sužaistas rungtynes pasiekusio „Žalgirio" žygį įdėmiai stebi ne tik Lietuvos krepšinio gerbėjai, bet ir Europos apžvalgininkai. Eurohoops.net svetainėje rašantys žurnalistai šią savaitę nusprendė paskirti būtent Šaro vedamos kariaunos pasiekimams apdainuoti.

„Tai kas, kad jie turi mažą biudžetą? Tai kas, kad didžiąja dalimi jie remiasi jaunais ir talentingais žaidėjais? Tai kas, kad savo triukšmingą ir nuostabią namų aikštę jie naudoja lyg trampliną atsispyrimui į Europos aukštumas?

Su Šarūnu Jasikevičiumi prie vairo Lietuvos čempionai ėmė kurti komandą, galinčią nugalėti bet kurį Senojo žemyno grandą.

Kaip dar kitaip paaiškinti NEĮTIKĖTINĄ 11 pergalių ir 9 pralaimėjimų rezultatą, kurį „Žalgiris" pasiekė žaisdamas išvykose pradėjus taikyti naująjį Eurolygos formatą 2016 metų rudenį? Kad geriau suprastumėte, ką reiškia šis didžiulis pasiekimas, įsivaizduokite, kad per šį laikotarpį „Žalgiris" yra trečia geriausiai išvykose žaidžianti Eurolygos komanda – nusileidžia tik galingiesiems Madrido „Real" (11-8) ir Maskvos CSKA (10-8), o už nugaros yra palikęs net čempionus Stambulo „Fenerbahce" (10-10).Jeigu įvertintume „ginklus", kuriais Šaras remiasi kovodamas su geriausiomis Europos komandomis, šis rezultatas yra mažas krepšinio stebuklas ir rodo neįtikėtiną Lietuvos trenerio potencialą tapti legendiniu treneriu, o ne tik vienu geriausių žemyno įžaidėjų.

Jeigu tik „Žalgiris" pernai būtų buvęs toks efektyvus namų arenoje, koks yra šiemet, kauniečiai be vargo būtų patekę ir į ketvirtfinalį. Kalbant skaičiais, 2016–2017 metų sezone 8 pergales per 15 rungtynių išvykose pasiekę LKL čempionai namie laimėjo tik 6 mačus iš 15, tačiau šį sezoną pradėjo sėkmingiau ir Kaune jau iškovojo dvi pergales per keturis susitikimus.

Dar vienas įdomus faktas yra tai, kad Šaro vadovaujama ekipa pernai bent kartą palaužė visus Eurolygos priešininkus, išskyrus grandus „Fenerbahce", „Real" ir Pirėjo „Olympiakos".

Vis dėlto tai, kas nutiko pernai, jau yra praeitis, o Š. Jasikevičiaus komanda šiuo metu koncentruojasi į dabartį, kuri bent jau kol kas – išties džiuginanti. Jeigu tiksliau, su 5–4 pergalių ir pralaimėjimų balansu kauniečiai rikiuojasi pirmajame turnyrinės lentelės aštuonete. Jei „Žalgiriui" pavyks prasibrauti į ketvirtfinalį, tai bus pirmasis kauniečių kartas moderniosios Eurolygos istorijoje.

„Žalgiris" yra vienintelis Eurolygos klubas, joje žaidęs net 17 sykių ir nė karto nepatekęs į pirmąjį aštuntuką. Gal Šaras ir jo išalkę kariai sugebės nutraukti šią nemalonią statistiką?"

alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama