Reklaminis skydelis

5 geriausios NBA naujokų biržos per visą istoriją: kuri iš jų geriausia? (VIDEO) (Balsuok!)NBA naujokų birža yra vieta, kurioje komandos renkasi naujus krepšinio talentus, siekia juos „užsiauginti“, kad jie padėtų komandoms pasiekti kuo didesnių tikslų. Kai kurių metų naujokų biržos į NBA lygą pašaukia daug skambių vardų, kurie įsitvirtina NBA ir rodo įspūdingus rezultatus, tačiau pasitaiko metų, kai krepšininkai nepateisina lūkesčių ir komandoms tenka nusivilti.Šiame straipsnyje, atsižvelgdamas į pasirinktų krepšininkų pasiekimus (MVP, čempiono titulai ir pan.), pabandysime išrikiuoti 5 geriausias naujokų biržas.KVIEČIAME BALSUOTI:5. 1987 metai.

Šioje 1987 naujokų biržoje buvo pakviesta daug būsimų „Šlovės muziejaus“ narių bei puikią karjerą NBA turėjusių krepšininkų. Pirmiausiai, norėtume paminėti, vieną iš geriausių gynėjų per visą NBA istoriją laikomą, Scottie Pippeną, kuris buvo pagrindinis legendinio Michaelo Jordano pagalbininkas tuo metu žibančioje Čikagos „Bulls“ ekipoje. Taip pat šioje naujokų biržoje buvo pasirinktas vienas taikliausių snaiperių lygos istorijoje – Reggie Milleris. Tačiau, savo pasiekimais labiausiai išsiskiriantis šios biržos krepšininkas buvo pirmuoju numeriu pasirinktas, „Admirolu“ vadinamas Davidas Robinsonas, kuris yra laikomas vienu iš penkiasdešimt pačių geriausių krepšininkų pasaulyje.

Kitos skambios 1987 m. pavardės: Kevinas Johnsonas, Horace'as Grantas, Reggie Lewisas, Markas Jacksonas, Šarūnas Marčiulionis.Naujausia NBA Atributika - Superfanas.lt

4. 1970 metai

1970 metų naujokų biržos garsiausias vardas buvo itin didelės sprogstamosios jėgos įžaidėjas Pete'as Maravichas. 1976-77 metų sezone vidutiniškai per varžybas rinkdavęs po 31 tašką, krepšininkas gavo rezultatyviausio žaidėjo titulą. Kitas puikus šios biržos gynėjas buvo Tiny Archibaldas rungtyniavęs šešiose visų žvaigždžių rungtynėse bei iškovojęs NBA čempiono žiedą. Pirmasis 1970 metų šaukimas buvo dvigubų dublių mašina – Bobas Lanieras.

Kitos skambios 1970 m. pavardės: Dave'as Cowensas, Calvinas Murphy, Danas Isselas, Rudy Tomjanovichius, Geoffas Petrie.3. 2003 metai

2003 metų naujokų biržos geriausius pradėsiu išskirdamas Chrisą Boshą. Jis kartu su Vince'u Carteriu tapo Toronto „Raptors“ komandos lyderiu bei dvigubų dublių dėka vedė savo ekipą į pergales. Geriausias taškų rinkėjas šioje naujokų biržoje yra Carmelo Anthony, tačiau iš 5 pirmųjų šios biržos šaukimų (neskaitant 2 šaukimo Darko Miličičiaus) jis vienintelis nėra patekęs į NBA finalą. Ir galiausiai, pats universaliausias 2003 m. krepšininkas, kuris gali pelnyti taškus, kovoti dėl kamuolių, pasuoti, puikiai gintis ir t.t. – Lebronas Jamesas.

Kitos skambios 2003 m. pavardės: Dwyane'as Wade'as, Davidas Westas, Borisas Diaw, Kyle'as Korveris, Mo Williamsas.

2. 1996 metai

Naujokų birža, kuri sudrebino vien Michaelo Jordano matančią NBA. Ji buvo pilna ateities žvaigždžių, tad sunku išsirinkti nuo ko pradėti. Pirmasis biržos šaukimas buvo Filadelfijos „76ers“ komandos „Atsakymas“ – Allenas Iversonas. Jis daug kartų vedė savo komandą į atkrintamąsias, o vieną kartą jam pavyko pasiekti ir NBA finalą. Kitas krepšininkas buvo didžiausias Shaquille O‘Neal pagalbininkas – Kobe Bryantas. Tai yra puiki taškų rinkimo mašina, kurios trūko Los Andželo „Lakers“ klubui. Ray'us Allenas yra snaiperis, kurio taikiklis puikiai veikia net svarbiausiomis rungtynių akimirkomis. Jis kartu su Reggie Milleriu dalinasi taikliausio NBA snaiperio titulu.

Kitos skambios 1996 m. pavardės: Steve'as Nashas, Benas Wallace'as, Derekas Fisheris.1. 1984 metai

Manyčiau, kad 1996 m. ir 1984 m. naujokų biržos yra lygiai tokios pat įspūdingos, o kuri geresnė leidžiame nuspręsti patiems skaitytojams. 1984 m. naujokų birža į NBA pakvietė patį geriausią krepšininką kada nors rungtyniavusį NBA lygoje – Michaelą Jordaną. Jis pats geriausias buvo ne tik dėl savo fizinių sugebėjimų, bet taip pat ir dėl aiškių lyderių savybių, kurios padėjo jam iškilti. Kita žvaigždė sudrebinusi šią biržą buvo „dream shake“ išradėjas, universaliausias vidurio puolėjas Hakeemas Olajuwonas. Biržos staigmena buvo tik antroje šaukimų dešimtyje pasirinktas vienas iš geriausių (jeigu ne pats geriausias) įžaidėjų – Johnas Stocktonas. Savo pasavimo sugebėjimais ir aikštės matymu jis buvo galva aukščiau už visus kitus NBA įžaidėjus.

Kitos skambios 1984 m. pavardės: Charlesas Barkley, Otis Thorpe, Kevinas Willisas.

alt


idomuskrepsinis.blogspot.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama