Reklaminis skydelis

Krepšinio sostinė persikėlė į mažą Lietuvos miestelį: pasaulis aiškinasi, kas yra Prienai ir kaip V. Šeškus sutars su Ballų tėvuPrienai, ko gero, dar niekada nebuvo tokie populiarūs pasaulinėje žiniasklaidoje, kokie yra pastarosiomis valandomis.Užteko tik poros LiAngelo ir LaMelo Ballų parašų ant sutarties su „Vytauto" klubu, ir pasaulio akys nukrypo į Prienus.

Kas tie Prienai?

JAV žiniasklaidos atstovai atsivertė žemėlapį ir ėmė ieškoti, kur yra Prienų miestas, bei svarstyti, kas ten laukia brolių Ballų.

„Prienai – nedidelis miestelis, nutolęs apie pusvalandį kelio nuo antro pagal didį šalies miesto Kauno, o ekipa žaidžia nedidelėje arenoje", – rašo JAV žiniasklaida.Taip pat pabrėžiama, kad ekipos biudžetas niekada nebuvo įspūdingas, tačiau kartais šio miestelio komanda sezono metu sugebėdavo pasirodyti neįprastai gerai.Sbnation.com, pasidomėjo, kiek ekipoje žaidžia amerikiečių, tačiau tuoj pat paskelbė, kad vienintelis šiemet joje registruotas JAV pilietis čia praleido tik mėnesį.

„Per paskutinį dešimtmetį Prienų klubas turėjo vos vieną amerikietį savo sudėtyje. Bradas Tinsley, žmogus, bandęs rasti vietą komandoje, joje išbuvo vos vieną mėnesį. Broliams Ballams taip pat greičiausiai bus kultūrinis šokas, persikeliant iš milžiniško megapolio Los Andželo į mažą, vos 10 tūkst. gyventojų turintį Prienų miestelį", – socialinėje erdvėje rašė Jonathanas Givony.

Naujausia NBA Atributika - Superfanas.lt

V. Šeškaus ir L. Ballo akistata: ar sutaps charakteriai?

Žinoma, kaip be pamąstymų apie charizmatiškąjį Prienų ekipos trenerį Virginijų Šeškų. Apžvalgininkai ėmė svarstyti, kaip sutars šis specialistas su įnoringu, nuožmiu charakteriu pasižyminčiu brolių Ballų tėvu LaVaru, kuris jau ne kartą buvo išsišokęs, privertęs įvairių komandų trenerius leisti savo vaikams žaisti taip, kaip jis nori, o kartą, pats treniruodamas jaunimo komandą, nusprendė išsivesti ją ir nebetęsti susitikimo.

Beje, visai neseniai panašiai pasielgė ir Prienų strategas – dėl, jo nuomone, netinkamo teisėjų darbo nusprendė nebetęsti Baltijos krepšinio mačo susitikimo.Vis tik viešojoje erdvėje daug kam užkliuvo prasti V. Šeškaus gebėjimai komandai vadovauti anglų kalba. Apie tai prabilo ir su šiuo strategu susidūręs Billy Baronas.

Jis socialiniame tinkle pasidalijo įspūdžiais esą V. Šeškus su juo bendravo per vertėją ir pasakė, jog šis žais mažai, nes treneris tiesiog nekalba angliškai.Ar tai taps rimta problema aikštelėje auklėjant brolius Ballus, matysime, tačiau apžvalgininkai įžvelgia trenerio V. Šeškaus ir L. Ballo charakterio panašumų, kas gali palengvinti jų bendravimą.

„V. Šeškus, Prienų komandos treneris, kuris turėtų treniruoti brolius Ballus, apibūdinamas kaip lietuviškasis LaVaras Ballas. Tai treneris, kuris pasižymi itin didele energija šalia aikštės ir kuris mėgsta rinkti technines pražangas. Nepaisant to, kad beveik nekalba angliškai, jis tikrai gali sutarti su LaVaru", – socialinėje erdvėje rašė tas pats J. Givony.Primename, kad Prienų ekipos pasirašyta sutartis su broliais Ballais sudrebino visą krepšinio pasaulį. Pastarosiomis dienomis jų paslaugos buvo siūlomos daugeliui Europos, Azijos ekipų, siūlyta vaikinus įtraukti į komandų sudėtį, kai kuriais atvejais užsiminta, kad pastarieji galėtų žaisti už itin mažus atlyginimus ar net nemokamai, tačiau buvo sąlygų dėl tam tikro laiko aikštelėje. Tiesa, dauguma ekipų tai palaikė pokštu ir rimtai nereagavo į užklausas dėl brolių Ballų, tačiau Prienai, panašu, ryžosi surizikuoti ir bent artimiausiomis dienomis bus pasaulio krepšinio sostine.

alt

Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama