Reklaminis skydelis

Žalgiriečiai išskyrė P. Jankūno svarbą komandai: jis – stabilumo pavyzdysKauno „Žalgiris" Eurolygoje startavo geriausiai per pastaruosius penkerius metus, o viena pagrindinių to priežasčių yra ekipos stabilumo garantas - ilgametis kapitonas Paulius Jankūnas.Šeštas rezultatyviausias visų laikų Eurolygos krepšininkas jau 15-ą sezoną atstovauja žaliai-baltų komandai, o šiemet yra tas, kuris tarsi sulipdo itin jauną bei ambicingą Šarūno Jasikevičiaus kariauną.

„Bent jau sezono pradžioje turi pasikliauti labiau patyrusiais žaidėjais. Paulius žino, ko iš jo noriu, jis yra išgyvenęs daugelį situacijų ir žino, ką jose daryti. Jis - tarsi stabilumo pavyzdys. Kaip treneris, tu visada nori pastovumo, o jis yra būtent tai, ko mums reikia. Septyniems komandos naujokams nėra labai lengva, tad Paulius turi prisiimti didžiulę atsakomybę", - apie P. Jankūną kalbėjo Eurolygos atstovams treneris.

Naujausia NBA Atributika - Superfanas.lt

Kapitono indėlį išskyrė ir vienas šio sezono kauniečių lyderių Kevinas Pangosas.

„Apie miestą ir komandą jis žino viską, jis čia žaidžia jau taip ilgai. Jis - puikus kapitonas ir lyderis, o tai ypač atsiskleidė praėjusiame sezone", - sakė kanadietis.

Pats puolėjas išskyrė „Žalgirio" reikšmę tiek jam pačiam, tiek ir visai šaliai.„Praėjusį sezoną nepatekome tarp aštuonių stipriausių, tačiau laimėjome kelias rungtynes prieš Europos grandus. Tikiuosi, jog šį sezoną tų pergalių bus daugiau. Galvoju, kad esame žengę didelį žingsnį į priekį. „Žalgiris" – legendinis ir istorinis klubas, reiškiantis viską. Tikriausiai, kada pradedama galvoti apie Lietuvos krepšinį, pirma mintis – „Žalgiris". Jis Lietuvos krepšinio veidas", - kalbėjo komandos kapitonas.

Praėjusį sezoną netoli nuo Eurolygos atkrintamųjų varžybų likęs „Žalgiris" šiemet siekia šį rezultatą pagerinti. Tokį tikslą kelia ir P. Jankūnas.

„Noriu pagaliau pasiekti atkrintamąsias. Mes per ilgai esame už jų borto. Turime pajėgius žaidėjus ir komandą, tačiau dar turime daug darbo, kad pasiektume savo tikslus. „Žalgiris" auga kiekvieną sezoną, o šiemet su septyniais naujokais mums reikėjo laiko susižaidimui, bet manau, kad viskas bus gerai", - teigė kapitonas.

Kauniečiai šiuo metu yra iškovoję jau keturias pergales paeiliui bei su 9 laimėjimais Eurolygoje patenka į stipriausiųjų penketą.alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama