Reklaminis skydelis

JAV žiniasklaida nušviečia „beprotišką“ Ballų sutikimą Vilniuje: LaVaras buvo apsuptas lyg prezidentas! (VIDEO)Lietuva, sveika atvykusi į Ballų šeimos cirką.

Tokią žinutę skelbia didžioji dalis JAV žiniasklaidos priemonių, apšviesdamos chaotišką skandalingųjų amerikiečių pasitikimą Vilniaus oro uoste.Su Prienų-Birštono „Vytautu“ sutartis pasirašė 19-metis LiAngelo ir 16-metis LaMelo, tačiau dėmesio centre, kaip ir įprasta, buvo jų tėvas LaVaras. Pirmasis pro atvykimo vartus žengęs 50-metis buvęs amerikietiškojo futbolo žaidėjas sukėlė tokį chaosą, kad iš Lietuvos sostinės įvykius nušvietęs ESPN žurnalistas Jeffas Goodmanas jį pavadino beprotišku.

JAV sporto žiniasklaidos giganto atstovas tokį epitetą pasirinko dėl visiškos painiavos, supusios Ballus: žurnalistų, operatorių ir gerbėjų minioje ant žemės krito ne tik technika bei fotoaparatų stovai, bet ir patys žmonės. Pasak J. Goodmano, vienas žmogus jo net paklausė, ar į Vilnių atvyko LeBronas Jamesas arba Michaelas Jordanas.

„Yahoo“ žurnalistai taip pat pažymi, kad, nepaisant jaunųjų Ballų sutarčių su Lietuvos klubu, daugiausiai dėmesio sulaukė vyriausias šeimos atstovas.

„Kai Ballai atvyko, LaVaras tiesiog nėrė į minią, dalydamas autografus ir pozuodamas nesuskaičiuojamam skaičiui kamerų ir fotoobjektyvų. Tuo tarpu jo sūnūs, kurie būtent ir pasirašė sutartis su Prienų-Birštono ekipa, sėlino paskui su kur kas mažiau entuziazmo“, – pasakojo „Yahoo“.Atkreipę dėmesį į kiek niūriau nusiteikusius LiAngelo ir LaMelo, amerikiečiai pažymėjo, jog juos kiek geriau nuteikti turėjo atvykimo salėje be perstojo skambėjusi Jurgio Didžiulio daina, kurios priedainis skelbia: „Welcome to Lithuania, the land of the beautiful ladies“ (liet. Sveiki atvykę į Lietuvą, gražių merginų šalį).

„Tai turėtų kiek geriau nuteikti jaunuosius Ballus, kol jie buvo įstrigę minioje dėl nuolat rėkiančio savo tėvo“, – rašė „Yahoo“.

Kaip ir kitos žiniasklaidos priemonės, TMZ taip pat pažymėjo chaotišką Ballų sutikimą bei LaVaro elgesį, taip pat pridėjo, kad dauguma salėje buvusių žurnalistų atvykstančių amerikiečių laukė po daugiau nei dvi valandas.

Jie taip pat rado ir vaizdingą palyginimą, apibūdinantį Ballų sutikimą Vilniuje.

„LaVaras Ballas pagaliau palietė Lietuvos žemę ir yra apsupamas kaip prakeiktas JAV prezidentas! – rėžė TMZ. – Bus linksmas mėnuo.“

Brolių sutartys su „Vytautu“ galioja iki šio sezono pabaigos. Tiesa, jau po mėnesio jos galės būti nutrauktos.

alt
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama