Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Prieš „Barcelonos“ vizitą Kaune – negirdėta istorija apie Šaro pokštą Katalonijoje (VIDEO)Jau šįvakar į Kauną atvyksta „Barcelonos" krepšinio klubas, kuris rytoj 24-ojo Eurolygos turo rungtynėse stos į kovą su „Žalgiriu".Šis susitikimas ypatingus jausmus turėtų kelti kauniečių treneriui Šarūnui Jasikevičiui, kuris dar būdamas žaidėju per du etapus Katalonijos ekipoje praleido keturis sezonus.

Tiesa, tai ne vienintelis sentimentus apie vieną pirmųjų Šaro karjeros etapų priminsiantis epizodas – rytojaus mače, kaip ir 2002-2003 m., kai komanda kartu su lietuviu tapo Eurolygos nugalėtoja, „Barcą" treniruos serbas Svetislavas Pešičius.

Prieš šią Kauno ir Barselonos komandų akistatą Ispanijos žiniasklaida prisiminė smagią istoriją apie tai, kaip dar būdamas jaunu žaidėju Š. Jasikevičius sugebėjo apkvailinti S. Pešičių treniruotės metu.

„El Mundo Deportivo" pasakoja, jog po vienos iš itin varginančių serbo treniruočių treneris dar liepė savo žaidėjams bėgioti ratus „Palau Blaugrana" arenoje, o tai itin nepatiko išsekusiam lietuviui.

Šaras buvo toks pavargęs, kad nusprendė neklausyti S. Pešičiaus paliepimo bei sugalvojo gudrybę – įžaidėjas nepastebėtas prasmuko už šalia aikštelės pastatyto medinio barjero, kuris yra naudojamas kaip stacionari kliūtis treniruočių metu. Atsistojęs už jo krepšininkas pakėlė rankas taip, kad nė trupučio nesimatytų bei stovėjo lyg įbestas.

Tuo tarpu likę komandos žaidėjai toliau bėgo ratus ir sunkiai tvardėsi sulaikydami juoką bei stebėdami, kaip Šaras trenerio nepastebėtas tūno už medinio barjero. Galiausiai, po kurio laiko, kai kurie „Barcos" krepšininkai neištvėrė, o juoko bangą išgirdęs galiausiai susiprato ir pats S. Pešičius.

Tiesa, nepaisant tokių linksmų nutikimų, santykiai tarp lietuvio ir serbo visą čempionišką sezoną nebuvo patys šilčiausi. Sklido gandai, kad Š. Jasikevičiui ne itin patiko glaudus S. Pešičiaus ir „Barcos" lyderio, serbo Dejano Bodirogos ryšys, o kaip vėliau Šaras atskleidė savo biografinėje knygoje, būtent trenerio nenoras išlaikyti įžaidėją galėjo tapti pagrindine priežastimi, kodėl jis vasarą paliko Kataloniją ir persikėlė į Tel Avivo „Maccabi", su kuria dar dusyk tapo Eurolygos čempionu.

alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama