Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

[Komentaras] Ballų atvykimas: nereikia stebėtis, kodėl jie platina stereotipus apie Lietuvą (VIDEO)DELFI.lt ir BasketZone.lt pateikia skaitytojo komentarą apie Ballų realybės šou „Ball In The Family“ seriją iš Lietuvos.

***

Perskaičius Lietuvos turizmo departamento nusivylimo atodūsius, kad esą populiarioji šeimyna atsisakė jų pagalbos ir žongliruoja stereotipais, apima nusivylimas. Nejaugi vis dar reikia pasitikti svečius su duona ir druska, bevedžiojant kruopščiai surepetuotame realybės šou, „įrodančiame“ kas yra kas? Negi šita struktūra neperėjo į kitą amžių?Jei tai būtu koks eilinis „Travel“ kanalo pažintinis vedėjas, jis, žinoma, norėtų parodyti visą glamūrą. Tokių laidų auditorija mėgsta suvaidintą realybę, esą atsitiktinai juos pasitiko turizmo departamentas ir nuvežė su visomis kapelomis kažin kur. Ak, kaip šaunu.

Jei tai būtu apie garsiuosius Ballus, jų laida, matyt, vadintųsi „Average Ball show“. Rodantys kaip gyvena. Džiaugiasi sūnumi NBA, kitu lankančiu koledžą. Apsilankymus pas jauniausiąjį sūnų mokyklos krepšinio rungtynėse.Tačiau taip nėra. Ir užuot stebintis, kodėl jie žongliruoja stereotipais, departamentas turėtų naudotis šia dovanoto arklio šypsena. Juk dar pernai rimtais veidais svarstėme, ar dėl žinomumo pasaulyje nereiktų pakeisti Lietuvos angliško pavadinimo. Esą „H“ raidė atsirado neseniai ir anglakalbiai jos nemoka tarti ir tai trukdo mūsų populiarumui.

Štai atvyko žmogus, kuris net dėl sūnaus išgelbėjimo nuo Kinijos kalėjimo už vagystę sugebėjo susirieti su JAV prezidentu. Ir taip užsidirbo dar daugiau žinomumo net iki tol apie jį negirdėjusiems. Žinoma, kad jis žongliruos šokiruojančiais pareiškimais – tai jo duoną uždirbanti auditorija. Taip, laida nuolat papildoma vis naujais posūkiais išliekant įdomiai ne tas penkias minutes, kai į juos nukrypo kameros.

Jie pareiškė, kad čia betrūksta zombių? Iškelkime netikėtą diskusiją. Departamentas visais kanalais galėjo rodyti mūsų Kryžių kalną. Užsieniečiai nuolat jį priskiria prie šiurpiausių pasaulio objektų. Rodykime tai. Ar bijome bažnyčios reakcijos?

Užsieniečiui norint atrasti Lietuvą reikia kažkokių įspūdžių. Pas mus neatvyko garsieji „Sostų karai“, na, neturime grafo Drakulos pilies. Garsinkimės pagal aplinkybes. Tegu kiekvienas atvykęs turistas pats sau susidaro įspūdį, ar čia didžiausios kapinės iš kurių betrūksta paskutiniąją teismo dieną išlipančių zombių ar dvasingumo vieta.

Departamentas turi naudotis visomis garsinimo progomis net jei jos ne pagal griežtai surepetuotą ir apmokėtą programą. Tai geriau ir garsiau nei už pirktas iš Suomijos nuotraukas, esą atspindinčias ką galima nuveikti Lietuvoje. Pastarasis skandaliukas į nieką pavirto svetur, bet jam galėjo būti priskirti žmonės ir finansavimas. Ballai atsisakė būti vedžiojami. Departamentas bejėgis.

Tikrai belieka tik apgailestauti dėl dar vienos praleistos progos likti išgirstiems. Lauksime kito šimtmečio. Gal tada atvyks kokia pasaulinė žvaigždė norinti duonos ir druskos. Visko, ką gali Lietuvą reklamuoti turintis departamentas.Už šio rašinio turinį neatsakome, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

alt

altDELFI.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama