20 įdomiausių faktų apie S. Curry, kurių greičiausiai nežinojote (Video)Stephenas Curry tapo geriausiu planetos krepšininku antrus metus iš eilės, kai to prieš kelis metus niekas nesitikėjo ir negalėjo pagalvoti, kad tai taps realybe. Liesas, smulkus ir išskirtiniais fiziniais duomenimis neišsiskiriantis, paaugliško veido vaikinas, kuriam jau 30 metų, dar prieš kelis metus tebuvo eilinis NBA žaidėjas. Šiandien S. Curry kuria istoriją, kurią kartosime savo vaikams ir anūkams.Sunkus darbas, meilė ir aistra oranžiniam kamuoliui - trys dalykai, kurie veda S. Curry link NBA viršūnės.

Jūs dėmesiui – 20 įdomių faktų apie S.Curry, kurių greičiausiai nežinojote:1. Gimęs tame pačiame mieste kaip LeBronas Jamesas

Stephenas Curry gimė tame pačiame, 198 tūkst. gyventojų mieste kaip ir LeBronas Jamesas - Akrone, Ohajo valstijoje. Tiesa, augo Stephas Šarlotėje, kur jo tėvas Dellas tuomet rungtyniavo.

2. Kevinas Durantas manė, kad Curry baltaodis

„Esu tai pasakojęs ir Stephui. Man buvo maždaug 10 metų, kai su savo komanda važiavau į Šarlotę žaisti rungtynių ir ten pamačiau Stephą. Pamaniau, kad jis baltaodis. Kažkoks geltonas vaikis. Supraskite, ten, iš kur esu kilęs, tokios odos spalvos žmonių tiesiog nebuvo. Tik tokios spalvos kaip aš“, - pasakojo kartą Kevinas Durantas.

3. S.Curry moters grožio etalonas – aktorės Bullock ir RobertsPaklaustas apie moters grožio etaloną, S.Curry atsakė, kad tai būtų kažkas tarp Sandros Bullock ir Julios Roberts. Įdomu tai, kad šių moterų amžiaus vidurkis 49,5... Abi 27-erių krepšininkui tiktų į motinas...

4. Stephenas yra jo antras vardas

Daugelis turbūt pamiršo, kad jo tėvo Dello Curry tikrasis vardas yra Wardellis. Nustebsite, bet tai ir tikrasis Stepho vardas. Jo pilnas vardas yra Wardellis Stephenas Curry II.

5. Su žmona susipažino bažnytinėje jaunimo grupėjeAyeshos ir Stepho meilės istorija prasidėjo jų paauglystės laikais. Jie susipažino bažnytinėje jaunimo grupėje. Beje, iš pradžių Ayesha atstūmė Stephą, kuris būsimą žmoną į pirmą pasimatymą pakvietė per „Facebook".

6. Pirmą kartą įdėjo būdamas 18-likos

Pirmą kartą į krepšį S.Curry įdėjo būdamas pirmakuris Davidsono universitete. Na, jis įdeda iš viršaus, nors ir retai tai daro.

7. Vaikystės prisiminimas nr. 1 – reperių „Kriss Kross" koncertas

Kartą paklaustas apie įsimintiniausią dalyką iš vaikystės, S.Curry pasakė, kad tai nutiko reperių dueto „Kriss Kross" koncerte, mat Stephui pavyko užlipti ant scenos ir šiek tiek pašėlti su atlikėjais.

8. Niekad nebuvo prigautas žiūrinėjantis pornografiją

Bent jis pats taip teigia.

9. Žalingas įprotis? Saldainiai!

Amerikietiško futbolo žaidėjas Marshawnas Lynchas dievina „Skittles", LeBronas Jamesas – „Fruity Pebbles"... S.Curry taip pat saldumynų mėgėjų sąraše, tik jo mėgstamiausi – Kanadoje ir Jungtinėje Karalystėje gaminami „Maynards".10. Kartą traumą patyrė nespėjęs žengti į aikštę

Kartą prieš rungtynes buvo toks užsivedęs, kad iš džiaugsmo šoktelėjo į viršų ir trinktelėjo galvą į lubas... Prireikė susiūti žaizdas. Tai nutiko prieš pat Kalėdas, kai Stephas dar mokėsi mokykloje.

11. Jis yra didelis boulingo mėgėjas

Visi žino, kad be krepšinio S.Curry dar labai mėgsta golfą. Bet trečia mėgstamiausia jo sporto šaka - boulingas.

12. Norėtų, kad kine jį vaidintų Denzelis Washingtonas

Nekreipkite dėmesio, jei tai nelogiška. Bet tai yra tai, ko jis norėtų.

13. Jis bijo gyvačių

Visi turi fobijų, S.Curry fobija – gyvatės. Bet kas jų nebijo?

14. Mėgstamiausias serialas – mistinė kriminalinė drama

Visi turi mėgstamą serialą. „How To Get Away With Murder" – fmėgstamiausias S.Curry serialas.

15. Yra sportininkas, su kuriuo mielai apsikeistų vietomis

Jau minėjome, kad golfas yra S.Curry aistra. Kartą Stephas pareiškė, kad golfo žvaigždė Rory McIlroy'us yra tas sportininkas, su kuriuo norėtų apsikeisti vietomis.

16. Mėgstamiausias žaidėjas... Michaelas Jordanas? Ne!!Kai Stephas augo, mėgstamiausias jo žaidėjas buvo mažylis Muggsy Boguesas, rungtyniavęs Šarlotės klube kaip ir jo tėtis. Kai pradėjo žaisti NBA, Rudy Gay'ų nurodė kaip žaidėją, su kuriuo norėtų būti vienoje komandoje.17. Diplominės tezės buvo apie... krepšininkų tatuiruotes

S.Curry paskutiniojo kurso darbas apie ryšį tarp krepšininkų ir tatuiruočių manijos. S.Curry išsiaiškino, kad daugelis žaidėjų nesidarytų tatuiruočių, jei nebūtų krepšininkai, mat tai trukdytų susirasti darbą.

18. Vaikystėje yra nusifilmavęs „Burger King“ reklamoje19. Jam nepatinka, kai žmonės čiaudo neprisidengę burnos

Stephenas sako, jog labiausiai nemėgsta, kuomet žmonės čiaudo neprisidengę burnos...

20. Baigęs mokyklą jis nesulaukė jokių pirmajame NCAA divizone rungtyniaujančių universitetų pasiūlymų.

S. Curry karjeros top 10:Atleto visos karjeros vaizdo klipas:alt

Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama