Reklaminis skydelis

Unikalų „Žalgirio“ universitetą baigęs K. Pangosas jaučiasi pasiruošęs karjeros šuoliuiMartynas Bendikas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Šią savaitę Lietuvos universitetų studentai atsiima savo diplomus bei įgiję išsilavinimą ruošiasi naujam ir geresniam gyvenimo etapui. Gana panašiai į šviesų rytojų žiūri ir Kauno „Žalgirio“ universitetą šį sezoną pabaigę krepšininkai, kurie vietoje diplomų trečiadienį atsiėmė „Betsafe-LKL“ aukso medalius bei jau planuoja savo ateitį kitur.Kaune elitiniu Eurolygos gynėju tapęs ir itin solidų kontraktą Ispanijoje užsidirbęs K. Pangosas karjeros šuoliui jaučiasi pasiruošęs.

Krepšinis.lt kalbintas 25-erių krepšininkas patikino, jog niekada neužmirš tramplino, leidusio šį šuolį atlikti.

„Niekada nepamiršiu to, ką man davė „Žalgiris“. Pastarieji du sezonai man yra neįkainojama patirtis. Darbas su Š. Jasikevičiumi man labai padės tolimesnėje karjeroje. Jis yra labai išmintingas treneris ir aš labai džiaugiuosi turėta galimybe semtis iš jo žinių.

Turėjau galimybę dvejus metus mokytis iš legendinio įžaidėjo, todėl dabar esu pasiruošęs kilti į viršų“, – kalbėjo K. Pangosas, kuris „Žalgirio“ universitete mokėsi ne vien iš pagrindinio komandos dėstytojo. Kanadietis labai vertina ir galimybę pusmetį žaisti kartu su 35-erių Beno Udrihu.

„Beno man taip pat labai padėjo. Jis yra sukaupęs daug patirties NBA lygoje, todėl stengiausi jį stebėti bei imti iš jo pavyzdį. Išskirtinė jo savybė – šaltas protas, kurio dėka jis puikiai kontroliuoja žaidimą net ir pačiose įtempčiausiose situacijose.Be to, Beno yra labai malonus vyrukas, kuris negailėdavo man patarimų. Tai nuostabus komandos draugas, kuriam esu dėkingas ir kurio tikrai pasiilgsiu“, – teigė K. Pangosas, pasiilgsiantis ir Lietuvos bei Kauno miesto.

„Kaunas tapo mano namais ir jaučiausi čia tikrai puikiai. Esu labai laimingas dėl savo pasirinkimo žaisti Lietuvoje, kur mane palaikė fantastiški sirgaliai. „Žalgiris“ visada liks mano širdyje: čia gavau galimybę ne tik mokytis, bet ir rungtyniauti aukštame lygyje“, – sakė atletas.

Paskutinis K. Pangoso karjeros „Žalgiryje“ akordas – laimėtas geriausio „Betsafe-LKL“ sezono legionieriaus apdovanojimas. Kanadietis mano, jog šio apdovanojimo yra verti ir dar keli žaidėjai.

„Šio apdovanojimo nusipelnė ne vienas krepšininkas. Manau, kad ne ką prastesni buvo ir keli kiti LKL legionieriai, bet man didžiulė garbė, jog apdovanojimas buvo skirtas būtent man“, – sakė K. Pangosas.Kartu su K. Pangosu vieną dieną vėl norėtų žaisti Indianos „Pacers“ puolėjas Domantas Sabonis, kuris savo buvusio komandos draugo marškinėliais pasipuošė stebėdamas lemiamas LKL finalo rungtynes. Sujungti jėgas su lietuviu kada nors norėtų ir „Barcelonos“ naujokas.

„Galbūt kažkada kartu žaisime NBA? Kas žino... Tai pasakys tik laikas. Domas – nuostabus vyrukas, jis mano artimas draugas ir žaisti kartu su juo būtų svajonės išsipildymas“, – atsisveikindamas tarė K. Pangosas.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


Martynas Bendikas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama