Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Pamatyk atnaujintą reitingą: tarp geriausių visų laikų Europos krepšininkų - trys lietuviai, bet Sabas prarado pozicijasArvydas Sabonis tarp geriausių visų laikų Europos krepšininkų – aštuntas. Nors dar prieš metus buvo šeštas. Tuo tarpu į dvidešimtuką pateko ir dar du lietuviai. Bent jau taip mano „geriausių 25 visų laikų Europos žaidėjų“ reitingą sudaręs portalas hoopshype.com, įprastai pagrindinį dėmesį skiriantis NBA krepšiniui.Į portalo sudarytą žaidėjų sąrašą pateko per pastaruosius 35 metus krepšinio aikštelėse žibėjusios žvaigždės iš Europos.

Aukščiausią vietą iš lietuvių sąraše užėmė Arvydas Sabonis, kuriam skirta 8-oji pozicija.

„Absoliučiai dominavęs FIBA turnyruose žaidėjas – neįtikėtinas ūgio, staigumo ir įgūdžių derinys. Po sunkių traumų jis buvo tik savo jaunystės šešėlis, tačiau vis tiek sugebėjo būti tarp geriausių savo puikaus pataikymo ir ūgio dėka. Tapo svarbiu Portlando „Trail Blazers“ komandos žaidėju NBA lygoje, tačiau fiziniai limitai jam neleido tapti aukščiausio kalibro NBA žvaigžde“, – amerikiečiai apibūdina Lietuvos krepšinio legendą.

14-oji(Anksčiau - 13-tas) vieta sąraše atiteko kitam NBA žaidusiam Lietuvos aukštaūgiui – Žydrūnui Ilgauskui.

„13 sezonų NBA lygoje. Rimtos sveikatos problemos pradžioje vertė abejoti, ar jis taps pastebimu NBA vidurio puolėju. Tačiau karjerą jis baigė du kartus patekęs į „Visų žvaigždžių“ rungtynes. Nors mobilumas buvo limituotas, Ž. Ilgauskas per savo karjerą ir stabiliai rinko taškus, ir gerai kovojo dėl atšokusių kamuolių“, – rašo hoopshype.com.Tuo metu Šarūnui Marčiulioniui šiame sąraše atiteko 17-oji pozicija(Ansčiau buvo 15-tas).

„Vienas iš Europos pionierių NBA lygoje. Buldogas, kuris drąsiai rinko taškus kildamas nuo atsarginių suolo, puikiai veržėsi ir gerai pataikė“, – apibūdinamas geriausius savo metus NBA „Golden State Warriors“ komandoje praleidęs Šaras.

Aukščiau už Sabą amerikiečiai reitingavo penkis žaidėjus – serbą Predragą Stojakovičių (7), ispaną Marcą Gasolį (6), kroatą Draženą Petrovičių (5) ir karjeros dar nebaigusią ketveriukę – graiką Giannį Antetokounmpo (4), prancūzą Tony Parkerį (3), ispaną Pau Gasolį (2) bei vokietį Dirką Nowitzkį (1).

„Vidutiniškai 22 taškai ir 7,9 atkovoto kamuolio per 18 sezonų NBA. Vienintelis europietis, kuris priklauso toms žaidėjų gretoms, kurias galima pavadinti pačiais geriausiais visų laikų krepšininkais. Puolimo mašina, turinti neįtikėtiną taiklumą. Atvedė favoritu nelaikytą Dalaso klubą į NBA čempionų sostą. 6-as visų laikų NBA rezultatyviausių žaidėjų sąraše. Vienintelis MVP iš Europos, kokio kito turbūt nepamatysime ilgą laiką“, – rašoma apie NBA lygoje vis dar žaidžiantį vokietį.

Pažymėtina, kad į hoopshype.com sudarytą sąrašą pateko tik vienas krepšininkas europietis, niekada nerungtyniavęs NBA. Tai – Jugoslavijos ir Serbijos krepšinio legenda Dejanas Bodiroga.

„Šaltakraujis žudikas, kuris dominavo Europos turnyruose visą dekadą. Laimėjo tris Europos čempiono titulus ir du pasaulio čempionatus su Jugoslavijos rinktine. Ar jis buvo per lėtas NBA lygai?“, – retoriškai klausia hoopshype.com.Visas portalo sudarytas reitingo sąrašas

1. Dirkas Nowitzki (Vokietija)
2. Pau Gasolis (Ispanija)
3. Tony Parkeris (Prancūzija)
4. Giannis Antetokounmpo (Graikija)
5. Draženas Petrovičius (Kroatija)
6. Marco Gasolis (Ispanija)
7. Predragas Stojakovičius (Serbija)
8. Arvydas Sabonis (Lietuva)
9. Vlade Divacas (Serbija)
10. Detlefas Schremfas (Vokietija)
11. Yoakimas Noah (Prancūzija)
12. Toni Kukočius (Kroatija)
13. Andrejus Kirilenka (Rusija)
14. Žydrūnas Ilgauskas (Lietuva/JAV)
15. Goranas Dragičius (Slovėnija)
16. Rikas Smitsas (Nyderlandai)
17. Šarūnas Marčiulionis (Lietuva)
18. Dino Radja (Kroatija)
19. Hydoyetas Turkoglu (Turkija)
20. Predgaras Danilovičius (Serbija)
21. Mehmetas Okuras (Turkija)
22. Nicolas Batumas (Prancūzija)
23. Dejanas Bodiroga (Serbija)
24. Danilo Gallinari (Italija)
25. Jose Manuelis Calderonas (Ispanija)

TAIP PAT KVIEČIAME BALSUOTI IR ATIDUOTI SAVO BALSĄ UŽ GERIAUSIĄJĮ!alt

DELFI.lt ir Krepsinis.lt bei BasketZone.lt

alt


Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama