Reklaminis skydelis

Gerenis už L. Jamesą: L. Cooke‘as – žaidėjas, kuris laikytas talentingesniu už LeBroną (VIDEO)Ar žinojote, kad egzistuoja žmogus, kuris aukštųjų mokyklų krepšinio reitinguose buvo už savęs palikęs LeBroną James‘ą ir Carmelo Anthony? Susipažinkite su užgesusia krepšinio žvaigžde – Lenny Cooke.Leniui nestigo nieko – jis buvo greitas, atletiškas, puikiai suprato krepšinį. L. Cooke'as labai pasitikėjo savo jėgomis, o jo iššūkis į stovyklą atvykusiam NBA žaidėjui Kobe Bryantui sužaisti 1 prieš 1 dar dabar yra Adidas „ABCD“ stovyklų legenda. Čikagos „Bulls“ puolėjas – Joakim‘as Noah yra pasakęs, kad būdamas 13-kos metų jis, kaip ir visi „ABCD“ stovyklos dalyviai ir treneriai, labai žavėjosi Lennio žaidimu, norėjo būti toks geras krepšininkas kaip jis.

Vis dėlto L. Cooke‘as turėjo vieną didelę ydą – jo pamokų lankomumas ir mokymosi rezultatai buvo itin prasti. Taip pat darbo etika už aikštelės ribų nepasižymėjęs amerikietis nenorėjo studijuoti. Jis kuo greičiau norėjo patekti į NBA.

„Kai beveik visi būsimi krepšininkai 17-metų eidavo miegoti, aš tuo metu lankiausi vakarėliuose ir ten išdarinėjau beprotiškus dalykus, nors ir žinojau, kad ryte laukia pamokos ir treniruotės.“, – kalbėjo L. Cooke‘as.

Jis buvo nuostabus puolėjas, kuris aikštelėje viską darydavo tik gerai arba labai gerai. Leniui buvo prognozuojama šviesi ateitis iki vienos lemtingos dienos 2001 metais. Jis dalyvavo Adidas „ABCD“ stovykloje, kurioje nugalėjęs Carmelo Anthony komandą, susitiko su kylančia LeBrono žvaigžde. Varžybų sekundėms einant į pabaigą Lenn‘io komanda pirmavo dviem taškais, tačiau LeBronas paskutinę sekundę smeigė taiklų tritaškį per Lenn‘į ir išplėšė pergalę savo komandai bei laimėjo tarpusavio dvikovą 24 - 9.

Tai buvo James‘o superžvaigždės karjeros pradžia ir Lenny Cook‘o svajonės pabaiga. Po šių varžybų jis prarado pasitikėjimą savimi, ėmė klausyti blogų žmonių patarimų, priaugo daug svorio. Tiesa, 2002 metais Cook‘as buvo pasiruošęs atkeršyti LeBronui vasaros lygoje, tačiau varžybose prieš Klivlando „Cavaliers“ jis nebuvo išleistas į aikštelę. Nepaisant to, jis galvojo, kad mokykloje užsitarnautas geras vardas jam garantavo vietą 2002 NBA naujokų biržoje, tačiau Cooke'o pavardė biržoje taip ir nenuskambėjo.Lenny bandė įrodyti savo pajėgumą Amerikos žemesnėse krepšinio lygose, taip pat atstovavo keliems Europos krepšinio klubams, tačiau neįspūdingi rezultatai, suprastėjusi fizinė forma ir išblėsusi meilė krepšiniui paskatino Lenny Cooke'ą mesti krepšininko karjerą visam laikui.2013 metais apie šį žaidėją buvo sukurtas dokumentinis filmas „Lenny Cooke“. Jį pažiūrėti galite paspaudę nuorodą esančią apačioje.Filmasalt

Romualtas Tamulaitis | http://idomuskrepsinis.blogspot.lt (BasketZone.lt)ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis