Reklaminis skydelis

Rusų spauda laidoja „Žalgirio“ galimybes: „Jie ant plauko pakabino savo šansus žengti į atkrintamas varžybas“Kauno „Žalgirio“ (3-6) krepšininkai įkrito į rimtą duobę, iš kurios išbristi Eurolygoje gali būti itin sudėtinga. Vis dar be pergalių namie liekantys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai penktadienį 83:84 nusileido Maskvos srities „Chimki“ (3-6) krepšininkams.Tai buvo jau trečios iš eilės rungtynės, kurias „Žalgiris“ pralaimi paskutinėmis sekundėmis. Prieš tai skaudūs pralaimėjimai patirti prieš „Barcelona“ ir CSKA klubus.

Po šios „Chimki“ pergalės Rusijos žiniasklaidoje – gan nyku. Kai kurie pagrindiniai sporto puslapiai dar net neturi naujienų apie tai, o tie, kurie turi tam dėmesio per daug neskiria. Laimėjo „Chimki“ tai laimėjo – daug daugiau dėmesio skiriama netikėtam CSKA pralaimėjimui Podgoricoje.

Vienintelis sovsport.ru pateikė detalesnę apžvalgą, kurioje išskyrė 25 taškus pelniusio ir 10 perdavimų išdalinusio Aleksejaus Švedo faktorių bei trumpai apžvelgė abiejų ekipų situaciją.

„Jie ant plauko pakabino savo šansus žengti į atkrintamas varžybas“, – taip „Žalgirio“ pralaimėjimą apibūdino rusų portalas.

Tiesa, netrukus jie pripažino, kad užbėgti įvykiams už akių gal dar ankstoka.„Kauniečius galima tik užjausti. Ne mums, žinoma, bet jų sirgaliams – tikrai! Jie buvo arti to, kad aploštų Maskvos CSKA, o ir šias rungtynes pradėjo neblogai. Bet turbūt tas pralaimėjimas CSKA galėjo kiek nusodinti morališkai „Žalgirio“ žaidėjus. Ne tik morališkai, bet ir fiziškai – tos rungtynės atėmė labai daug jėgų.

„Chimki“ ekipai buvo lengviau – į Kauną jie atskrido pozityvios nuotaikos. Žinoma, niekas negali atmesti „Žalgirio“ namų sienų faktoriaus. Kai žaidi perpildytoje arenoje prie 15 tūkstančių žmonių – tai rimtas užtaisas! Turbūt prisidėjo ir nenoras pralaimėti antrų rungtynių iš eilės rusų komandai, kas yra neitin priimtina“, – rašė sovsport.ru.TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama