Paieška


Apsilankyk!Reklama

Įspūdinga statistika: „Žalgiriui“ pagal sirgalių susidomėjimą Europoje neprilygsta niekasTinklalapio „RunRepeat" surinkti Eurolygos komandų arenų lankomumo duomenys parodė, kad turnyre šiuo aspektu lygiu sau neturi vienintelė jame žaidžianti Lietuvos komanda – Kauno „Žalgiris".Laikinosios sostinės komandos rungtynės į areną vidutiniškai sutraukia po 14 732 žiūrovus, o tai yra absoliučiai didžiausias skaičius iš visų Eurolygos klubų. Negana to, tai yra 5 proc. viso Kauno gyventojų, o tai – taip pat geriausias rezultatas tarp visų stipriausio Senojo žemyno turnyro komandų.

Antroje vietoje pagal šį rodiklį atsidūrė Vitorijos „Baskonios" ekipa, kurios rungtynes stebi vid. 11 285 aistruoliai. Tai yra 4,6 proc. visų Baskų regione esančio miesto gyventojų.

Surinkti duomenys atskleidė, kad per Eurolygos rungtynes arenos yra vidutiniškai užpildomos dviem trečdaliais – 66 proc. žiūrovų. Tarp lyderių šioje kategorijoje vėl atsidūrė „Žalgiris", kurio rungtynes stebi beveik aklinai užpildyta Kauno arena (95 proc.), o vienintelė kauniečiams prilygstanti komanda yra Tel Avivo „Maccabi", žaidžiant apie 11 tūkst. vietų turinčioje arenoje.„Žalgiris" tarp lyderių atsidūrė ir dar vienoje kategorijoje – pagal sekėjus socialiniuose tinkluose, atsižvelgiant į miesto populiaciją. Kauno komanda šioje srityje nusileidžia tik Madrido „Real" – „Žalgirį" seka 120 proc. Kauno populiacijos atitinkantis skaičius žmonių, o „karališkojo" klubo reikalais domisi beveik trigubai daugiau žmonių, nei jų gyvena Madride – 287 proc.

Iš viso „Real" ekipą seka net 18,3 mln. žmonių, o antroje vietoje esanti „Barcelona" aršiausiam savo priešui nusileidžia beveik šešiagubai – katalonais domisi 3,2 mln.


Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama