Reklaminis skydelis

NBA krepšininkai, kurie būtų lyderiai ir kitose sporto šakoseNBA lygoje - daugybė žvaigždžių, turinčių tokias fizines savybes, kad galėtų jas panaudoti bet kuriame kitame sporte ir ten taip pat dominuoti. Portalas "Rant Sports" pateikia, kokios sporto šakos labiausiai tiktų geriausiems krepšininkams.

LeBronas Jamesas – amerikietiškas futbolasSu tokiais fiziniais duomenimis „Karalius Jamesas“ būtų viena didžiausių žvaigždžių NFL lygoje. Sunku būtų pasakyti, kaip apsiginti nuo tokios ūgio, jėgos ir greičio kombinacijos. Varžovų gynybai Los Andželo „Lakers“ žvaigždė L. Jamesas būtų tikras košmaras.Anthony Davisas – tinklinis

„New Orleans Pelicans“ puolėjas ir dabar sėkmingai blokuoja varžovų metimus į krepšį, o kas jam trukdytų tai daryti prie tinklo? 208 m ūgio krepšininkas būtų galinga jėga tinklinio aikštėje.

Blake‘as Griffinas – amerikietiškas futbolasUžtenka pamatyti, kaip B. Griffinas grūda į krepšį ore „pakabintus“ kamuolius ir įsitikinsi, kad amerikietiško futbolo aikštėje vienas iš didžiausią sprogstamąją jėgą NBA turinčių krepšininkų jaustųsi kaip žuvis vandenyje. Jei peršoka per automobilį, kas jam neleis peršokti varžovų gynėjus?Kobe Bryantas – futbolasViena iš pagrindinių priežasčių, kodėl JAV nėra futbolo šalis – geriausi Amerikos atletai renkasi kitas sporto šakas. Nė viena šalis neturi tiek sportininkų, pasižyminčių greičiu ir ūgiu, tokių kaip Kobe. 198 cm ūgio „Lakers“ žvaigždė su tokiomis greičio savybėmis ir išlavintais instinktais galėtų būti nuostabus vartininkas. O Jei dar prisiminsime faktą, kad Kobe užaugo Italijoje – ten futbolas buvo tarsi antroji religija.

Russellas Westbrookas – amerikietiškas futbolas

„Oklahoma City Thunder“ įžaidėjas pasižymi didele sprogstamąja jėga, „geromis“ rankomis, puikiu šuoliu – NHL jis būtų sunkiai stabdomas.

Chrisas Paulas – futbolasHjustono „Rockets“ įžaidėjas – vienas geriausių šių dienų gynėjų NBA. CP3 puikiai skirsto aikštėje kamuolius, o kai reikia, gali ir pats imtis lyderio vaidmens. Ch. Paulą sunku „prižiūrėti“, atrodo, kad jis žingsniu ar dviem lenkia varžovus. Futbole jis puikiai tiktų saugo arba puolėjo pozicijoje.

Stephenas Curry – tenisas

Oklando „Warriors“ įžaidėjas gali tapti vienu geriausių snaiperių NBA istorijoje. „Visų žvaigždžių“ rungtynių dalyvis S. Curry išsiskiria itin geru kojų darbu ir judrumu – šios savybės jam padėtų puikiai pasijausti teniso korte.

Glenas Davisas - amerikietiškas futbolas

Galingai sudėtas atletas vaikystėje žaidė amerikietiška futbolą, ir tik vėliau pasirinko krepšinį. Amerikietis turi puikius fizinius duomenis, kontruliuoja savo kūną yra vikrus, o tai visos savybės, kurios būtinos rungtyniaujant šią sporto šaką.

Kennethas Fariedas - amerikietiškas futbolas ir boksas

Atleto jėga, greitis, šoklumas, vikrumas, agresyvumas. Tai visos savybės, kurias turi šis amerikietis, kuris puikiai galėtu užsiiminėti, tiek ledo rituliu, tiek boksu.


Balsas.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis