Paieška


Apsilankyk!Reklama

Paaiškėjo istorija, kaip LaMelo Ballas manė, kad rungtyniaus ne Lietuvoje (Galvojo, jog Prienai yra Latvijoje)Kviečiame prisiminti istoriją, kaip 2017-2018 m. sezone su Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda sutartis pasirašę šešiolikmetis LaMelo ir devyniolikmetis LiAngelo Ballai iš pradžių nežinojo nieko apie Lietuvą.JAV žurnalistas Dimitrijus Kucharczykas atskleidė, kad 16-metis LaMelo išgirdęs, jog vilkės Prienų komandos marškinėlius, pagalvojo, kad tai Latvijoje esantis miestas.

„Šaltiniai iš žaidėjo agento praneša, kad LaMelo nieko nežinojo apie Lietuvą. Jis po pasirašyto kontrakto, galvojo, kad karjerą tęs Latvijoje ir tik vėliau iš tėvo LaVaro sužinojo, kad Prienai yra ne Latvijoje, o Lietuvoje. Tai komiška“, - tikino D. Kucharczyka.

Pats brolių Ballų agentas Harrisonas Gainesas šios informacijos nekomentavo.Keturis mėnesius Lietuvoje praleidę LiAngelo ir LaMelo LKL čempionate didelių kalnų nenuvertė.

19-metis LiAngelo vidutiniškai per 20 minučių pelnydavo 12,6 taško bei atkovodavo 2,9 kamuolio.

LaMelo LKL pirmenybėse žaidė 8-iose rungtynėse, aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 12:39 min. pelnydavo po 6,5 taško ir atlikdavo po 2,4 rezultatyvaus perdavimo.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama