Paieška


Apsilankyk!Reklama

Sužinok! Penkios komandos, ilgiausiai netapusios NBA čempionėmisNBA čempionėmis ne visada tampa komandos, kurios turėjo geriausią sudėti ir kurios žaidė geriausią krepšinį reguliariajame sezone.Yra net trys komandos, kurios niekada savo istorijoje nėra iškovojusios čempionės titulo bei dvi ekipos, kurios pagrindinio trofėjaus nematė jau daugiau nei 50 metų.

Pateikiame penkias tokias komandas, kurios ilgiausiai nėra tapusios NBA čempionėmis.5. Los Andželo „Clippers", 47 metai

Los Andželo „Clippers" NBA lygoje debiutavo 1970-1971 m. sezone, o tais laikais ji vadinosi „Buffalo Braves". Vėliau klubas persikėlė į San Diegą ir jau tapo „Clippers". Po šešerių metų apsistojo Los Andžele ir čia rungtyniauja iki šiol.

„Clippers" nuo pat įsikūrimo ne tik nei karto netapo čempione, bet net nebuvo arti to. Ji iki 2011 m. atkrintamosiose rungtyniavo vos keturis kartus ir laimėjo vos vieną seriją.

Pagrindinė to priežastis - netiki komandos savininkai, prasti vadovai ar gerų žaidėjų trūkumas.

Dabar Los Andželo klubo gerbėjai jau gali džiaugtis, nes jų mylima komanda pastaruoju metu praktiškai visada patenka į NBA atkrintamąsias.4. Fynikso „Suns", 49 metai

„Suns" taip pat yra viena iš trijų komandų, kurios neturi nė vieno NBA čempionų titulo. Skirtumas tik tas, jog „Suns" klubas atsirado dviem metais anksčiau – 1968 metais.

Taip pat verta paminėti, kad „Suns" nemažai kartų žaidė NBA atkrintamosiose. Ji per 48 metus tarp aštuonių stipriausių savo konferencijos komandų nepateko tik 19 kartų.

Klubas net du kartus rungtyniavo NBA finale. 1976-aisiais ekipa nusileido „Celtics" klubui, o 1993 metais - legendinio Michaelo Jordano „Bulls" komandai.

Šiuo metu klubas buksuoja ir nepanašu, jog artimiausiu metu ji gali tapti čempionais.

3. Denverio „Nuggets", 50 metai

„Nuggets" klubas NBA lygoje debiutavo 1976 metais, o nuo 1967 m. žaidė ABA čempionate.

Ji NBA atkrintamosiose rungtyniavo 12 kartų iš pirmųjų 14 sezonų, bet nei karto į finalą nepateko.

Nuo 1990-1991 m. sezono Denverio klubo pasirodymai įspūdžio nekelia. Tik 1994 metais ji netikėtai laimėjo pirmąjį atkrintamųjų etapą, kai užėmusi aštuntąją vietą eliminavo Sietlo „SuperSonics", o vėliau su Carmelo Anthony pagalba net 10 kartų iš eilės pateko į atkrintamąsias.

Tiesa, iš dešimties kartų „Nuggets" net devynius kartus sezoną baigė jau pirmame atkrintamųjų etape.

2. Atlantos „Hawks", 60 metai

„Hawks" komanda gali džiaugtis, jog 1957-1958 metais tapo NBA čempionais. Tiesa, tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai žaidėjai pasipuošė NBA žiedais.

Tuo metu Sent Luiso komandą į pergales vedė Bobas Pettitas, kuris vidutiniškai rinkdavo po 24,6 taško bei sugriebdavo po 17,2 kamuolių.

Nuo to laiko „Hawks" pasirodymai NBA buvo pakankamai blankoki.

1968 metais „Hawks" persikėlė į Atlantą ir buvo dažna dalyvė atkrintamųjų varžybose, tačiau tik 2014-2015 metais pirmą kartą žaidė Rytų konferencijos finale.

Verta paminėti, kad „Hawks" komandoje per savo karjerą žaidė tokios legendos, kaip Dikembe Mutombo, Dominique Wilkinsas, Mookie Blaylockas ar Steve'as Smithas.

1. Sakramento „Kings", 67 metai

„Kings" klubui užkopti į pačią viršūnę pavyko tik 1951 metais, kuomet klubas žaidė Ročesteryje ir vadinosi „Royals" ekipa.

Tuo metu dar nebuvo atakai skirto laiko taisyklės, tad galime suprasti, kad tai buvo labai seniai.

Klubas per savo gyvavimo istorija pavadinimą keitė daug kartų. Ji vadinosi Cincinačio „Royals“, Kanzaso „Kansas City-Omaha Kings“, Kanzaso „Kings“ bei Sakramento „Kings“.

Sakramento mieste „Kings“ turėjo kelias visai neblogas komandas, kuriose rungtyniavo tokie žaidėjai, kaip Chrisas Webberis ar Vlade Divacas, tačiau ir jiems titulo į Sakramentą parvežti nepavyko.

Jau net 66 metai, kaip „Kings“ nėra tapusi NBA čempione.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama