Paieška


Apsilankyk!Reklama

Italų žurnalisto pareiškimas apie Š. Jasikevičių: „Šaras yra despotas, kuris privalo pakeisti savo požiūrį“Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį nusileido Milano „AX Armani“ klubui ir Eurolygoje startavo dviem nesėkmėmis, o tai yra prasčiausias startas pajėgiausiame žemyno turnyre per ketvirtą sezoną trunkančią vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus erą.Po šio mačo Italijos žiniasklaida ne tik liaupsino „AX Armani“ pastangas, bet ir negailėjo karčių žodžių „Žalgirio“ vyriausiajam treneriui Š. Jasikevičiui.

Sporto žurnalistas Giuseppe Nicco turėjo pastabų Š. Jasikevičiui, kuris stebiasi, kodėl lietuvis vis rėkia ant savo žaidėjų.

„Kauno ekipa neturi jokių užsienio žvaigždžių ir nemoka išpūstų atlyginimų. Tačiau jie turi stiprią gynybą ir griežtą discipliną. Šaras yra tikras šios komandos savininkas. Jis atiduoda visą energiją.

Šaras, kaip treneris, juda teisinga linkme, tačiau nemažą įtaką komandai turi jo šėlsmas šalia šoninės linijos. Jis yra tikras despotas. Jam nereikėtų taip rėkti ant krepšininkų ir priekaištauti šiems po kiekvieno nesėkmingo epizodo. Jis turi keisti požiūrį, nes tai neigiamai atsiliepia komandai. Jei jis susitvarkys ir pradės valdyti emocijos, jo ateitis bus labai šviesi“, – rašo Giuseppe Nicco.

Jis taip pat užsiminė, kad vasarą Milano ekipa domėjosi Š. Jasikevičiumi.

Primename, kad „Žalgiris“ 81:85 nusileido Milano „AX Armani“ komandai.BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama