Paieška


Apsilankyk!Reklama

M. Mažeika ir toliau gins „Neptūno“ garbę

alt

Ilgametis Klaipėdos „Neptūno“ kapitonas Martynas Mažeika lieka ištikimas savo miesto komandai – pasirašyta nauja dvejų metų sutartis. Šiuo klaipėdiečiu domėjosi Turkijos, Italijos ir Vokietijos klubai, tačiau „Neptūnui“ pavyko išsaugoti vieną iš savo lyderių.

M. Mažeika per visą karjerą su pertraukomis „Neptūnui“ atstovavo net dešimt sezonų. Pirmąkart šios komandos marškinėlius apsivilko 2000 metais, kai jam buvo vos 15 metų.

„Namuose rungtyniauti visada malonu. Atstovauti savo miesto komandai - garbės reikalas“, - ne kartą pabrėžė krepšininkas.

Jis daug prisidėjo, kad „Neptūnas" 2013 metais iškovotų LKL bronzos medalius, o 2014 metais - sidabro medalius.

Praėjusią savaitę buvo pasirašytos ilgalaikės ketverių metų sutartys su dviem jaunais ir perspektyviais Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtiniais: 18-mečiu 190 cm ūgio gynėju Matu Andruškevičiumi ir 17-mečiu 196 cm ūgio puolėju Arūnu Mikalausku. Taip pat dar dviejų metų sutartį su „Neptūnu“ turi kitas perspektyvus klaipėdietis - Laurynas Beliauskas.

„Jie turėtų rungtyniauti antroje mūsų miesto krepšinio - „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandoje. Gal dar negalima sakyti, kad bus mūsų dublerių komanda, bet po daugelio metų kalbų tai pagaliau yra bendro darbo rezultatas. Kalbėjome ir su „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos treneriu Ryčiu Vaišvila, kad turime auginti sau pamainą“, - pabrėžė „Neptūno“ direktorius Osvaldas Kurauskas.

Priminsime, kad iš žaidėjų dar sutartis su Klaipėdos ekipa turi Arvydas Šikšnius, Vytautas Šarakauskas (visi - dvejų metų sutartis), Donatas Zavackas, Mindaugas Girdžiūnas, Arnas Butkevičius ir Raidas Nacius. „Neptūno“ klubo vyr. treneris – Dainius Adomaitis.

alt
BC Neptūnas
Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama