Paieška


Apsilankyk!Reklama

„Clippers“ naujokas L. Stephensonas supyko ant M. Jordano

alt

Los Andželo „Clippers“ naujokas Lance'as Stephensonas, išmainytas iš „Hornets“ klubo, neslepia apmaudo dėl Šarlotės komandos savininko legendinio Michaelo Jordano.

„Taip, turiu pripažinti, nepatiko tai, kad Michaelas Jordanas mane iškeitė. Maniau, kad galėsiu duoti komandai daugiau naudos, - apgailestavo L. Stephensonas. - Atrodė, kad turime visas reikiamas sudedamąsias dalis, tik jas reikia suvienyti, tačiau traumų virtinė, lyderių netektis, visa tai nulėmė nesėkmingą sezoną.

Jordanas bendravo su manimi, ragino mąstyti blaiviai ir tikėti, kad nesėkmingi metai baigsis. Maniau, kad galiu būti naudingas komandai, tačiau viskas gavosi ne taip, kaip tikėjausi ir planavau. Bandžiau prisiversti sunkiai dirbti, suvokdamas, kad gyvenimui uždirbu iš krepšinio.“

24 mertų 196 cm ūgio L. Stephensonas praėjusiame Ncionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos sezone sužaidė 61 rungtynes, per kurias aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 26 minutes, pelnydavo 8,2 taško, atkovodavo 4,5 kamuolio ir atlikdavo 3,9 rezultatyvaus perdavimo.

alt
Eurobasket.lt
Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama