Argentina nusileido brazilams, N. Laprovittola rungtyniavo blankiai

Argentinos krepšinio rinktinė, kurioje rungtyniauja būsimas Vilniaus „Lietuvos ryto“ naujokas Nicolasas Laprovittola, draugiškame turnyre iškovojo trečiąją vietą.

Turnyre dalyvavo 3 rinktines - Brazilija, Argentina ir Urugvajus.

Argentiniečiai po pratęsimo 61:67 pralaimėjo turnyro šeimininkams Brazilijos krepšininkams.

N. Laprovittola žaidė 33 minutes, per kurias pelnė 5 taškus, atkovojo 4 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Argentina: Luisas Scola (12 atk.kam.) 17, Andresas Nacioni 10, Nicolas Richotti ir Juanas Manuelis Torresas po 6, Facundo Campazzo (8 atk.kam, 6 rez.perd.), Nicolasas Laprovittola bei Leonardo Mainoldi po 5.

Brazilija: Vitoras Benite 18, Rafaelis Luzas (7 atk.kam.) 11, Augusto Lima ir J.P. Batista (12 atk.kam.) po 10.

Pirmose rungtynėse Argentina 78:84 nusileido Urugvajui. Šiame mače N.Laprovittola nežaidė.