Reklaminis skydelis

Sužibėjęs M. Kalnietis: tikiuosi, kad mano forma sugrįžo (M. Kuzminsko mintys) (Video)Gimimo dieną – 12 taškų į latvių krepšį. Ir šeši rezultatyvūs perdavimai. Pergalingose Europos čempionato rungtynėse su Latvija pagaliau vėl matėme seną gerą Mantą Kalnietį?

„Nesinori prisišnekėti, bet tikiuosi, kad įtampa dingo", - po rungtynių kalbėjo pats krepšininkas.

„Laukia dar daug rungtynių, tikiuosi, įsivažiuosiu ne tik aš, bet ir kiti žaidėjai. Tikiuosi, forma bus vis geresnė ir žaisime linksmesnį krepšinį, kokį žaidėme antroje pusėje.

„Kas pasikeitė po pertraukos? Pirmiausia, pradėjome kalbėtis gynyboje. Keisdavomės ginamaisiais, nebijojome kontakto ir taip išmušėme juos iš vėžių, jie negalėjo išsimesti savo metimų. Puolime pradėjo geriau vaikščioti kamuolys, atsirišo rankos snaiperiams, du prieš du pavyko. Tai ir lėmė pergalę".

Kalnietis nesureikšmino, kad įveiktas neva principinis varžovas.

„Mums nėra skirtumo, ką įveikti. Jei norime pirmos vietos grupėje, turime įveikti visus. Žinoma, žaidžiame Latvijoje, todėl ažiotažas didelis. Daug lietuvių atvažiavo, džiaugiamės tuo".

„Kada paskutinį kartą įdėjau? Tikai seniai. Bet jaučiuosi vis geriau. Prieš čempionatą buvo bėdų, bet dabar jaučiuosi visiškai sveikas, tereikia susitvarkyti psichologiją ir žaisti laisvai".

„Nelaukiu iš komandos dovanų, džiaugiuosi, kad mes galime dovanoti dovanas Lietuvai. Ačiū už palaikymą", - pridūrė Kalnietis, ko tikisi dovanų iš komandos draugų.Tuo tarpu rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas po pergalės kalbėjo:
Julius Bliūdžius | Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama